Červené víno Srdcerváč - karton

Speciální moravské zemské víno Srdcerváč, které pro každého milovníka vín a každého Srdcerváče, připravilo vinařství Maláník – Osička z Mikulčic.

Dárce Vinařství Maláník-Osička s.r.o.
K dispozici 7x
Hodnota 1 080 Kč
  • ks

Tuto položku můžete získat díky podpoře Vinařství Maláník-Osička s.r.o.
  • Doporučit e-mailem
  • Vytisknout
 

Popis

Suché červené moravské víno je složeno z odrůd Cabernet Moravia, Dornfelder, Pinot Noir a Zweigeltrebe a je vyrobeno v limitované edici pro NFOZP. Obsah lahve 0,75 L. Jeden karton obsahuje 6 lahví. Pokud chcete pouze 1 kus vína, vyberte si z naší nabídky podobný produkt, kdy je víno expedováno po kusech.

Fotografie s Ivanem Vodochodským zdarma nafotil Jan Brunclík, http://www.janbrunclik.com/ .

O poskytovateli zážitku/dárku

Vinařství Maláník-Osička s.r.o. – Mikulčice je malou rodinnou firmou, zabývající se pěstováním révy vinné a výrobou kvalitních přívlastkových vín. Vinařství je založeno na filosofii, která se ubírá směrem kvalitního a moderního zpracování hroznů, z nichž získává jakostní a přívlastková vína s jedinečným charakterem. Při výrobě vín se řídíme mottem: „KAŽDÉ VÍNO SE PODOBÁ SVÉMU TVŮRCI. JE ZRCADLEM JEHO UMU, ŠIKOVNOSTI, PÍLE A VYTRVALOSTI. V KAŽDÉM VÍNĚ JSOU VINAŘOVY VRÁSKY I ÚSMĚVY, RADOSTI I SMUTKY, ÚSPĚCHY I PROHRY. CHVALME VÍNO A PROKAŽME MU SLUŽBU ÚCTY, ABY SE ZA NÁS NEMUSELO STYDĚT.“ Vinařství respektuje aktuální trendy při obhospodařování viničních ploch i při výrobě vína, které jsou sladěny s ekologickými požadavky.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.vinarstvimalanik.cz

Podobné produkty

Červené víno Srdcerváč

Speciální moravské zemské víno Srdcerváč, které pro každého…

210 Kč

K dispozici: 35x

Detail


Sledujte nás na sociálních sítích!