AUKCE 2015

 
 

Děkujeme dárcům zážitků i darů a zárověň všem, kteří se účastnili aukcí a díky nimž se ve 3.ročníku povedlo získat 88.699,- Kč !

 

Originál hraný dres Davida Lafaty byl vydražen za 7.300,- Kč

Dres Davida Lafaty, ve kterém odehrál několik zápasů sezóny 2015/2016 a originál podpisem útočníka A-týmu fotbalového klubu AC Sparta Praha.

Dražba se uskutečnila v termínu 20. - 26. 9. 2015, díky našemu partnerovi AUKRO.

Poskytovatel daru: AC Sparta Praha

 

 

 

 

 

 

Na chvíli strojvůdcem - zážitek byl vydražen za 9.100,- Kč

Také jste jako malí snili o tom být strojvedoucí? Výjimečná příležitost zjistit, jakou přípravu je potřeba udělat před tím, než lokomotiva T 4781010, zvaná též Bardotka, vyjede na trať a být v kabině strojvůdce během hodinové jízdy na testovacím okruhu Výzkumného ústavu železničního. Podmínkou je prokazatelné seznámení se Standardem poskytovatele "VP 10 - Směrnice o bezpečnosti ve VUZ Velim". Jeden voucher platí pro 2 osoby. Děti pouze v doprovodu dospělé osoby, rodiče odpovídají za děti.

Dražba se uskutečnila v termínu 4. - 10. 10. 2015 díky našemu partnerovi AUKRO.

Poskytovatel daru: Výzkumný ústav železniční a.s.

Autor fotografie: Jan Jaroš

 

Rukavice Jaromíra Jágra - dárek z Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2015 - byly vydraženy za 25.100,- Kč

Hokejové rukavice Jaromíra Jágra s podpisem a jeho podepsaná fotografie. Pravá rukavice je natržená, ale krásně zašitá na dlani. V rukavicích odehrál Jaromír Jágr Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2015, které se uskutečnilo v České republice.
 

Dražba se uskutečnila v termínu 19. - 25. 10. 2015 díky našemu partnerovi AUKRO.

Poskytovatel daru: Jaromír Jágr

 

 

Zahraj si v Machetteho klipu - zážitek byl vydražen za 4.050,- Kč

Účast při natáčení a malá role ve videoklipu Johny Machette. Zúčastni se natáčení nového klipu Johnyho Machette a navíc sebou můžeš vzít i jednoho kamaráda (který se v klipu neobjeví). Zažij z první ruky, jaké je to pracovat s profesionálním týmem filmařů a také se samotným Johny Machettem. Od roku 2012 se Johny Machette vypracoval na úroveň profesionála, který se může pochlubit titulem „Nejpopulárnější český hudební interpret na YouTube“. Začátkem roku 2015 vyhrál cenu melty Future Awards v Paříži a vydal své debutové album „Snílek“. Délka trvání zážitku cca půl dne. Přesný termín a místo v Praze bude upřesněno konkrétnímu účastníkovi.

Dražba se uskutečnila v termínu 2. - 8. 11. 2015 díky našemu partnerovi AUKRO.

Poskytovatel daru: Johny Machette

 

 

Večeře s Láďou Hruškou - zážitek byl vydražen za 3.050,- Kč

Večeře od známého televizního moderátora a dárek k tomu. 
Chtěli byste povečeřet s Láďou Hruškou? Máte jedinečnou příležitost se s Láďou nejen setkat, ale nechat si od známého reportéra i něco uvařit. Jako dárek dostanete kuchařku s podpisem. Večeře se uskuteční v Hotelu Braník na Praze 4. V ceně zážitku je večeře pro 4 osoby + pro každého kniha s vlastnoručním podpisem. Zážitek lze uskutečnit nejpozději do 30. 3. 2016. Délka trvání zážitku cca 2 hodiny. Místo konání Praha.
 

Dražba se uskutečnila v termínu 16. - 22. 11. 2015 díky našemu partnerovi AUKRO.

Poskytovatel daru: Láďa Hruška / Agentura 6P Petr Novotný s.r.o.

 

 

Kytara Radima Hladíka byla vydražena za 40.099,- Kč

Kytara LeeHooker T Caster dodaná a servisovaná firmou Alexim legendě české rockové scény a členovi Beatové Síně Slávy Radia Beat Radimovi Hladíkovi, s jeho vlastnoručním podpisem

Dražba se uskutečnila v termínu 30.11. - 6. 12. 2015 díky našemu partnerovi AUKRO.

Poskytovatel daru: Rádio BEAT

 

 

 


Sledujte nás na sociálních sítích!