Aukce pro Srdcerváče: Dražíme dres Tomáše Rosického

Vydražte si na Aukro.cz originální a podepsaný dres Tomáše Rosického, v němž dal gól na utkání Sparta-Karviná 10. září 2017 a stal u zrodu sparťanského vítězství v tomto utkání.  

Tomáš Rosický nastoupil v neděli 10. září v základní sestavě Sparty po neuvěřitelných sedmnácti letech a svůj návrat – navíc na letenském stadionu – oslavil gólem. A vy můžete mít dres, v němž tento zápas odehrál. Neváhejte! Aukce pro Srdcerváče končí 19. září v 8.00 hodin ráno!

Srdcerváči slavili na trávníku AC Sparta Praha vítězství. Dvojnásobné. Radovali se z výhry klubu, který jim věnoval nedělní zápas, a z dresu, který jim předal osobně Tomáš Rosický, střelec úvodního gólu. Navíc fotbalovým fanouškům na velkoplošné obrazovce na stadionu představili nový srdcerváčský spot! A fotbalisty na trávník doprovodily děti v srdcerváčských tričkách! 

Výtěžek z jednotlivých aukcí putuje do grantového řízení a je rozdělen mezi organizace, které zaměstnávání více než 50 procent lidí se zdravotním postižením, a drobné živnostníky, jimž vstoupily do života nemoc či úraz.
Děkujeme AC Sparta Praha a Tomáši Rosickému za podporu!

Dres vydražíte zde: https://aukro.cz/podepsany-dres-tomase-rosickeho-z-ac-sparta-praha-6913158186

Vaši Srdcerváči

 

foto: AC Sparta Praha


Sledujte nás na sociálních sítích!