Biopekařem na zkoušku

Prohlídka biopekárny s ochutnávkou a možností upéct si vlastní biosušenky.
Dárce Biopekárna Zemanka s.r.o
Délka 2 hodiny
Čas 11:00
Datum 10.1.2015
Region Středočeský kraj
Město Sedlčany
Hodnota 250 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře Biopekárna Zemanka s.r.o

Popis

Více než dvě hodiny zážitků pro všechny milovníky biostravy. Prohlédnete si biopekárnu Zemanka, které není běžně přístupná a dozvíte se vše o technologiích přípravy místních produktů. Součástí je i ochutnávka sortimentu a možnost stát se na chvilku biopekařem a upéci si vlastní biosušenky. Dodatečné informace: Účastník je povinen respektovat pokyny doprovodné osoby prohlídky, dbát osobní bezpečnosti a hygienických pravidel potravinářského provozu, se kterými bude seznámen před zahájením prohlídky. Rovněž je povinen použít po celou dobu prohlídky ochranný plášť a pokrývku hlavy, předanou doprovodnou osobou.

Dodatečné informace: Účastník je povinen respektovat pokyny doprovodné osoby prohlídky, dbát osobní bezpečnosti a hygienických pravidel potravinářského provozu, se kterými bude seznámen před zahájením prohlídky. Rovněž je povinen použít po celou dobu prohlídky ochranný plášť a pokrývku hlavy, předanou doprovodnou osobou.

O poskytovateli zážitku/dárku

Biopekárna Zemanka s.r.o. je menší rodinná biopekárna. Sortiment našich výrobků tvoří sladké bio sušenky, slané bio krekry, dětské bio sušenky a bezlepkové bio sušenky. Pečeme výhradně z certifikovaných biosurovin a při výrobě našich biopotravin nepoužíváme žádný bílý rafinovaný cukr, umělé ztužené tuky, chemické konzervanty, umělá barviva ani aromata. Biopotraviny které vyrábíme jsou skvělé na chuť, pocházejí z těch nejkvalitnější surovin a všechny receptury jsou originální.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.biopekarnazemanka.cz

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!