Brož z představení „Vidím Nevidím“

Co Vám uteklo

Brož, vyrobená známou režisérkou a animátorkou Mariou Procházkovou, OKO s modrým okem je suvenýr z představení „Vidím Nevidím“.
Dárce Maria Procházková
Hodnota 100 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře Maria Procházková

Popis

Krásný divadelní suvenýr z úspěšného představení. Brož ve tvaru oka, vyrobená z gramofonové desky a doplněná modrým okem, vznikla jako poděkování režisérky spolupracovníkům na inscenaci Vidím Nevidím na Nové scéně Národního divadla. Autorkou originální brože je sama režisérka představení, Maria Procházková. Vidím Nevidím je představení o holčičce, která, protože nevidí, objevuje svět kolem sebe hlavně hmatem a sluchem.

O poskytovateli zážitku/dárku

Maria Procházková se narodila a žije v Praze. Vystudovala FAMU, ve své tvorbě se zaměřuje na animaci, režii a scenáristiku hraného filmu, publicistiku, dokumentaristiku, výrobu klipů, spotů, znělek a koláží. Spolupracuje s redakcí dětské tvorby České televize, natáčí animované videoklipy s použitím dětských kreseb. Je autorkou celovečerních snímků Kdopak by se vlka bál, Žralok v hlavě nebo animovaných seriálů Evropské pexeso a České pexeso. Režírovala animovaný seriál Slovíčka. Za svoji tvorbu obdržela již několik významných ocenění.

Oficiální internetové stránky poskytovatele:

Sledujte nás na sociálních sítích!