Čajová Bedýnka

Bedýnka s pěti sypanými čaji z různých koutů světa.
Dárce Bohunka Kosová
K dispozici 0x
Hodnota 499 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Můžete získat díky

Bohunka Kosová

Popis

Čajové Bedýnky jsou dřevěné, dárkově zabalené bedýnky s výběrem pěti sypaných čajů i nečajů z různých koutů světa, které pečlivě a s láskou vybírám s ohledem na aktuální roční období. Na podzim a zimu jsou čaje více těžší a kořenitější, na jaro a léto naopak lehčí.
Čajové Bedýnky si můžete i předplatit, a pak Vám na začátku každého ročního období jedna taková bedýnka přijde automaticky. 
V nabídce mám průběžně i různé limitované edice. Čajové Bedýnky lze využít jako dárky pro obchodní partnery či zaměstnance, ať už bedýnky jako takové, či formou jednotlivých sáčků opatřených firemním logem (www.cajovebedynky.cz/darky-pro-firmy). Vše je ručně zabalené a popisované v kvalitních, opakovaně uzavíratelných sáčcích, které čaj udrží v téměř nezměněné kvalitě dlouhou dobu. 
Z každého prodaného sáčku jde 1,– Kč na handicapované sportovce z Jedličkova ústavu pod hlavičkou #nejsemzadnyca­jicek. Stejně tak i z dalších aktivit Čajových Bedýnek jde drobný příspěvek na tento sportovní klub.

Díky, že nejste žádní čajíčkové a podporujete Srdcerváče.
Bohunka z Čajových Bedýnek.  

O poskytovateli zážitku/dárku

Jsem surfařka, která miluje život, cestování a spoustu jiných věcí. Ráda dělám věci poctivě a těší mě, když můžu dělat radost druhým.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://cajovebedynky.cz/

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!