CD DIN TORAH od Jaromíra Vogela

Muzikálové, filmové a divadelní melodie
Dárce MUZIKA JUDAIKA z.s.
K dispozici 3x
Hodnota 99 Kč

Tento produkt již nelze objednat

Můžete si ale vybrat podobný z kategorie

Můžete získat díky

MUZIKA JUDAIKA z.s.

Popis

Hudba na tomto nosiči byla komponována do muzikálů Jaromíra Vogela Esther, Muži v ofsajdu, Nechaj si tu nevěstu pane Posiles, do filmů Přežili jsme promiňte, Sudím ťa láskou, Píseň o lítosti, Liška a vinice, do televizních inscenací Teď nebreč a Slunečnice, monodramatu Jotam věčné dítě od izraelské autorky Navasamel (o dítěti s downovým syndromem), dále skladba z divadelní hry Hlupák Gympl, monodramatu Šimon a z dramatu Pan Tovje vdává dcery. Tato díla byla vytvořena v letech 1991– 2008

O poskytovateli zážitku/dárku

Jaromír Vogel je skladatelem hudby k řadě filmů, televizních inscenací, divadelních her, pohádek, melodramů a muzikálů, ale i jediným autorem v České republice, který komponuje ve stylu židovské hudby. V roce 2001 byl za svou tvorbu vyznamenán Diplomem Franze Kafky, který mu udělil Evropský kruh Franze Kafky Praha a Cenou Gustava Mahlera od Evropské unie umění. V roce 2002 obdržel Světovou cenu Antonína Dvořáka udělenou Masarykovou akademií umění, v roce 2006 cenu Euro Pragensis Ars.
Od papeže Jana Pavla II. dostal osobní poděkování a požehnání za Pontifikální preambulum, které mu věnoval při jeho návštěvě Prahy.
Je členem Asociace hudebních umělců a vědců, člen SAI, B'nai B'rith Renaissance, Dilia, OSA, držitelem řady zahraničních i domácích cen, vyznamenání a ocenění, uměleckým vedoucím orchestru ŠARBILACH a výhradním autorem o.s. Muzika Judaika.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: www.vogelavos.cz

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!