CD „Sečteno - podtrženo“

První sólové CD herce a zpěváka Jana Kříže „Sečteno a podtrženo“ s podpisem Honzy Kříže.
Dárce Jan Kříž
K dispozici 4x
Hodnota 30 Kč

Tento produkt již nelze objednat

Můžete si ale vybrat podobný z kategorie

Můžete získat díky

Jan Kříž

Popis

Sečteno-potrženo je prvním sólovým projektem herce a zpěváka Jana Kříže. Nápad na jeho natočení vznikl po slavném koncertu „Jan Kříž a O`Band“, který ukázal, jaký úspěch má spojení převzatého klasického a muzikálového repertoáru s repertoárem původním. Vzniká tedy CD v podobném duchu, jako hosté se na nahrávce objevují Marie Blahynková a Richard Tesařík.

O poskytovateli zážitku/dárku

Jan Kříž (*19.9.1985), čerstvý držitel ceny Thálie, je odbornou kritikou opakovaně označován za jeden z nejvýraznějších mladých talentů současné české muzikálové scény. Ztvárnil hlavní role například v muzikálech Robin Hood (širší nominace na cenu Thálie), Osmý světadíl, Děti ráje, Johanka z Arku, Touha, Kladivo na čarodějnice nebo Jack Rozparovač a nejnověji Pomáda. Pravidelně je zván na hostování i do mimopražských divadel. Působí i jako zpěvák, v listopadu 2012 pokřtil své první sólové CD s názvem „Sečteno-podtrženo“. Díky svým výtvarným dovednostem je Jan Kříž i vyhledávaným divadelním scénografem.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.jankriz.com Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.jankriz.com

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!