CD skupiny BY THE WAY s podpisem a věnováním

CD Get ‘Em All s věnováním a podpisy skupiny BY THE WAY
Dárce Musicmap s.r.o.
K dispozici 48x
Hodnota 250 Kč

Tento produkt již nelze objednat

Můžete si ale vybrat podobný z kategorie

Můžete získat díky

Musicmap s.r.o.

Popis

V pořadí první album rockerů By The Way s názvem Get ‘Em All bylo natočeno v průběhu srpna a září 2014 ve studiu TdB Production Praha, na které zvukově dohlížel hudební producent Thomas de Balder.
Dvanáct písní v angličtině připadá autorsky plně chlapcům z kapely. Album uvádí skladba Get ‘Em All s apokalyptickým intrem. Některé písně budou přijatelné pro širší publikum, jako například In The Club nebo Let Me Die. Singl See My Face Again, ke kterému byl natočen videoklip, je recesí na návštěvnost koncertů začínajících kapel. Na albu samozřejmě nemůže chybět rocková balada Till The End Of Time. Slánská kapela By The Way byla jen tak mimochodem založena 11. 11. 2011 a zhruba po třech dnech existence dostala formát, který zachovala dodnes. Tedy co se stylu hudby týče. Žánrově je možné By The Way zařadit mezi pop punk-rock. By The Way hrají písničky výhradně z vlastní produkce – do roku 2016 v anglickém jazyce, od roku 2016 v jazyce českém – a neradi se nechávají zaškatulkovat. Říkají: „hraní nás, jen tak mimochodem baví“
Koncept hudby byl už zpočátku postaven na čtveřici nástrojů. Vedle zakládajících členů, kterými jsou Jaroslav Grulich – kytara, zpěv a Michal Pospíchal – bicí, pak v kapele působí ještě Jakub Janda – baskytara.

O poskytovateli zážitku/dárku

Hudební portál MusicMap spojuje všechny milovníky hudby. Fanoušky, muzikanty, kapely i profesionály v hudebním průmyslu. Přidejte se k nám!

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.musicmap.tv

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!