CD „Vlci u dveří“

Umakart je česká alternativní hudební skupina, která vznikla v roce 2004. Členy jsou hudebníci s vlastními kapelami, Priessnitz, The Ecstasy Of Saint Theresa a Tata Bojs. CD je s podpisem J.P.Muchowa.
Dárce Jan P. Muchow
Hodnota 170 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Můžete získat díky

Jan P. Muchow

Popis

Textově se na albu opět podílel hlavně Jaromír Švejdík a tentokráte básník Jan Těsnohlídek. Deska má opět netradiční obal, který je stylizovaný do přepisovatelného CD, a navíc ručně nadepsaný titulní název a jméno skupiny.

O poskytovateli zážitku/dárku

J.P.Muchow je český hudebník, hudební skladatel, producent, textař a příležitostný herec. Jeho jméno je uznávaným pojmem na evropské hudební scéně. V roce 1991 založil skupinu The Ecstasy of Saint Theresa, se kterou vydal několik alb. Jako skladatel je mj. podepsán pod hudbou u všech celovečerních filmů režiséra Davida Ondříčka (dvě ocenění Český lev za hudbu ke snímkům JEDNA RUKA NETLESKÁ – 2003 a GRANDHOTEL – 2006). Dvakrát byl též nominován, a to za nejlepší hudbu ve filmu SAMOTÁŘI (2000) a VÁCLAV (2007). V dnes již kultovním filmu ŠEPTEJ (1996) si dokonce zahrál jednu z hlavních rolí.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.umakart.net

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!