Červené víno Srdcerváč

Srdcerváči doporučují Srdcerváči doporučují TOP

Speciální moravské zemské víno Srdcerváč, které pro každého milovníka vín a každého Srdcerváče, připravilo vinařství Maláník – Osička z Mikulčic.

Dárce Vinařství Maláník-Osička s.r.o.
Hodnota 180 Kč
  • ks

Můžete získat díky

Vinařství Maláník-Osička s.r.o.

Popis

Suché červené moravské víno je složeno z odrůd Cabernet Moravia, Dornfelder, Pinot Noir a Zweigeltrebe a je vyrobeno v limitované edici pro NFOZP. Obsah lahve 0,75 L.

  • Doporučit e-mailem
  • Vytisknout
 

O poskytovateli zážitku/dárku

Vinařství Maláník-Osička s.r.o. – Mikulčice je malou rodinnou firmou, zabývající se pěstováním révy vinné a výrobou kvalitních přívlastkových vín. Vinařství je založeno na filosofii, která se ubírá směrem kvalitního a moderního zpracování hroznů, z nichž získává jakostní a přívlastková vína s jedinečným charakterem. Při výrobě vín se řídíme mottem: „KAŽDÉ VÍNO SE PODOBÁ SVÉMU TVŮRCI. JE ZRCADLEM JEHO UMU, ŠIKOVNOSTI, PÍLE A VYTRVALOSTI. V KAŽDÉM VÍNĚ JSOU VINAŘOVY VRÁSKY I ÚSMĚVY, RADOSTI I SMUTKY, ÚSPĚCHY I PROHRY. CHVALME VÍNO A PROKAŽME MU SLUŽBU ÚCTY, ABY SE ZA NÁS NEMUSELO STYDĚT.“ Vinařství respektuje aktuální trendy při obhospodařování viničních ploch i při výrobě vína, které jsou sladěny s ekologickými požadavky.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.vinarstvimalanik.cz

Sledujte nás na sociálních sítích!