Dárkový poukaz na služby prádelny a čistírny

Vhodné pro rodiny s dětmi Vhodné pro vozíčkáře

Potřebujete vyčistit oděv, nebo vyprat prádlo?
Dárce Prádelna a čistírna Manela
Region Jihomoravský kraj
Čas volitelný viz. níže
Město Vyškov
Datum volitelný viz. Níže
Hodnota 300 Kč

Tento produkt již nelze objednat

Můžete si ale vybrat podobný z kategorie

Můžete získat díky

Prádelna a čistírna Manela

Popis

Praní, mandlování, žehlení prádla a oděvů, záclon a závěsů, čištění šatů, společenských obleků, outdoorových, pracovních i motorkářských oděvů, kůže a kožešin, impregnace, kulmování zavinovačky, čištění peří, opravy oděvů. Dle dohody svoz a rozvoz prádla smluvním partnerům.

Platnost voucheru je do 31.12.2018. Voucher vám zašleme poštou.

O poskytovateli zážitku/dárku

Prádelna a čistírna Manela s více jak desetiletou tradicí je zaměřena na osobitý přístup ke každému zákazníkovi, na kvalitu vypraného prádla a čištěných oděvů. Proto je vyhledávána klienty nejen z Vyškovska, ale i Prostějovska, Blanenska a Hodonínska. Neřadíme se mezi velkokapacitní prádelny. Veškerý sortiment zpracováváme ručně, a proto prádlo zákazníků není pro nás anonymní. Nedochází u nás ke ztrátám ani k záměně prádla s jiným zákazníkem. Prádlo zpracováváme ve speciálních průmyslových pracích automatech podle hygienických norem. Naše prádelna používá bezfosfátové prací prostředky. Prádlo nebělíme chlórem, čímž se snažíme přispět k ochraně životního prostředí. Jsme schopni odhalit a následně odstranit skvrny, díky ručně skládanému prádlu po mandlování. Zcela automatické je pro nás vytřídění poškozených kusů a předání zákazníkům odděleně. Čištění oděvů u nás začíná detašovacím procesem (lokální odstranění skvrn). Následně je oděv vložen do čistícího stroje. Velkou péči věnujeme finální úpravě – žehlení, odžmolkování límců, rukávů a bočních švů.
Prádlo a oděvy pro distribuci balíme do mikrotenové fólie. Svoz a rozvoz prádla zajišťujeme smluvním partnerům. Není pro nás výjimkou zpracování a rozvoz prádla i mimo dohodnutý termín, popřípadě v sobotu.
Na případné reklamace reagujeme ihned.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.pradelna-manela.cz

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!