Dárkový voucher k nákupu na RIBBONS

Obujte se do RIBBONS
Dárce Sandály RIBBONS
Datum do konce roku 2018
K dispozici 3x
Hodnota 1 000 Kč

Tento produkt již nelze objednat

Můžete si ale vybrat podobný z kategorie

Můžete získat díky

Sandály RIBBONS

Popis

Sestavte si sandály dle svého vkusu a šatníku! Široký výběr barev a velikostí na www.ribbons.cz. Po pořízení daru Vám zašleme mailem speciální slevový kód, kterým uplatníte slevu 1.000 Kč při nákupu na stránkách www.ribbons.cz. Stačí zadat kód do pole „Slevový kupon“ a bude Vám odečteno 1.000 Kč z Vašeho nákupu v eshopu. Platnost voucheru je do 31.12. 2018

O poskytovateli zážitku/dárku

Stuhové vázací sandály RIBBONS: to je pohodlná odolná podrážka se zvýšenou patou. K tomu 14 barev hebkých stuh a 18 typů kvalitních šperků – a to vše spolu můžete libovolně kombinovat a měnit.
Spolu s různými styly vázání si vytvoříte až stovky různých variant sandálků! Vždy se tak skvěle sladíte se svým oblečením.

Dámské sandály RIBBONS jsou mimořádně vzdušné a pohodlné. Anatomicky tvarovaná podrážka se zvýšenou patou je vyrobena z odolné pěnové pryže a potažena měkkou látkou. Stuhy jsou z hladké elastické látky s příměsí lycry. Botky se vyrábějí ve Španělsku, a svým zpracováním i použitými materiály odpovídají nejvyšším nárokům evropských spotřebitelů. Mají potřebné atestace EU a při jejich výrobě nebyly použity žádné živočišné součásti.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.ribbons.cz

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!