Den v Duhové prádelně

Vhodné pro vozíčkáře

Jak to chodí v prádelně? DUHOVĚ!
Dárce DUHA – společnost pro integraci osob s mentálním postižením s. r. o.
Délka 3-4 hodiny
Čas volitelné viz. níže
Region hlavní město Praha
Město Praha
Datum volitelné viz. níže
K dispozici 0x
Hodnota 300 Kč

Tento produkt již nelze objednat

Můžete si ale vybrat podobný z kategorie

Můžete získat díky

DUHA – společnost pro integraci osob s mentálním postižením s. r. o.

Popis

Vyzkoušejte si, jaké to je prát a mandlovat prádlo v DUHOVÉ PRÁDELNĚ, která má zaměstnance se zdravotním nebo mentálním znevýhodněním. Zkuste si, jak to zvládnete za běžného provozu vy. 1 voucher platí pro 1 osobu. Datum konání od září 2017 dle vzájemné dohody, čas konání dle otevíracích hodin provozoven a domluvy s vedoucí provozovny 1 nebo 2. Platnost voucheru do 30.6.2018.

O poskytovateli zážitku/dárku

Duhová prádelna je malá, profesionální prádelna, vybavená novými moderními pračkami a sušičkami s denní kapacitou 200 kg prádla.
Tvoří ji tým devíti odborně vyškolených pracovníků, připravených poskytovat Vám služby jako například praní, mandlování, žehlení košil a plnit další Vaše individuální přání. Náš tým nabízí kvalitní a profesionální práci.
Duhovou prádelnu založila v roce 2009 Společnost DUHA, z. ú., stabilní pražská neziskové organizace s moderním smýšlením. Rozhodla v podpoře dospělých lidí s mentálním znevýhodněním, kterým poskytuje sociální služby, jít neprošlapanou cestou a nabídnout jim nebo dalším lidem se zdravotním postižením zaměstnání ve svojí sociální firmě. Svým podnikáním podporuje neziskový sektor a znevýhodněné spoluobčany. Přínosem je vytváření pozitivního obrazu o možnostech a schopnostech lidí se znevýhodněním celé společnosti. Duhová prádelna a její zaměstnanci odvádějí profesionální prá­ci.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.duhovapradelna.cz

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!