Designblok 2014 - Dny designu v Praze

Co Vám uteklo

Celotýdenní vstupenka na výstavu Designblok Prague Design & Fashion Week 2014, včetně balíčku tiskovin (Programový katalog Designbloku 2014; Průvodce po designu DesignGuide a noviny Designbloku).
Dárce Profil Media, s.r.o.
Čas Dle jednotlivých expozic a studií
Datum 7.-12.10.2014
Region hlavní město Praha
Město Praha
Hodnota 0 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře Profil Media, s.r.o.

Popis

Pokud se zajímáte o design ve všech jeho oblastech, nenechte si ujít příležitost podívat se na novinky našich i zahraničních návrhářů. Mimo interiérových expozic se už klasicky můžete setkat s prezentacemi šperků, oděvů i užitkového designu od těch nejlepších českých a zahraničních designérů. Letos se akce koná v pěti jedinečných lokalitách v centru Prahy – Superstudio Evropa (Grand hotel Evropa, Václavské náměstí), Superstudio Hra (bývalá jazyková škola Brána jazyků, Mikulandská ulice), Openstudio (Dům U Minuty, Staroměstské náměstí), Art House (Colloredo – Mansfeldský palác, Karlova ulice) a Kostel sv. Šimona a Judy (Dušní ulice). Vstupenky budou do pátku 3. 10. 2014 k vyzvednutí v sídle Poskytovatele, od úterý 7. 10. 2014 v Superstudiu Evropa na Václavském náměstí. Vstupenky budou předány na základě platného voucheru. Pro osoby na vozíku jsou dostupná Superstudip Evropa a v Openstudio, kde jsou k dispozici osobní výtahy. Vstupenka je platná po celý týden konání Designbloku pro opakovaný vstup do všech budov Designbloku.

O poskytovateli zážitku/dárku

Designblok je každoroční mezinárodní přehlídka novinek z oblasti designu nábytku, bytových doplňků, módy a životního stylu. 16. ročník Dnů designu v Praze odstartuje 7. října a potrvá až do 12. října 2014.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.designblok.cz/ Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.designblok.cz/

Sledujte nás na sociálních sítích!