Do divadla na představení „Divotvorný hrnec“ - 14.11.14

Co Vám uteklo

Využijte ojedinělé možnosti navštívit představení „Divotvorný hrnec“ a zároveň si předtím prohlédnout zákulisí a zúčastnit se rozezpívání jeho herců.

Dárce Západočeské divadlo v Chebu
Délka 3,5 hodiny
Čas 17:30
Datum 14.11.14
Region Karlovarský kraj
Město Cheb
Hodnota 1 000 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře Západočeské divadlo v Chebu

Popis

Součástí zážitku jsou 2 vstupenky na představení, individuální prohlídka zákulisí a účast na rozezpívání herců. Jeden voucher platí pro 2 osoby.

Divotvorný hrnec

U nás nejčastěji uváděný americký muzikál, v Chebu však poprvé! Nesmrtelné hity s prvky jazzu, gospelu i irského folkloru – velkolepá podívaná pro celou rodinu! Navíc v koprodukci s Městským divadlem Karlovy Vary a Karlovarským symfonickým orchestrem, který bude produkci živě doprovázet!
V komediálním příběhu, zasazeném do pomyslného jihoamerického státu Missitucky, hraje vlastně hlavní roli hrnec plný zlata. Jihočech Josef Maršálek jej před odchodem z domova ukradne třeboňskému vodníkovi Čochtanovi v naivní víře, že díky němu v Americe snadno zbohatne a své jediné dceři Káče zajistí tak bezstarostný život. A protože zmíněný hrnec má navíc kouzelnou moc splnit tři přání, není tu nouze o překvapivé dramatické zápletky. Divotvorný hrnec není ovšem “pohádkou” v tradičním slova smyslu, protože v něm převládají ryze lidské problémy, jak ostatně napovídají už názvy písní: Jakpak je teď u nás doma?, Tam za tou duhou, Ten, kdo nemá rád… Množení… ad. 


Délka trvání: 90 minut prohlídka + rozezpívání, pak 130 minut představení s 20 minutovou přestávkou.
Režie Šimon Dominik; Divadelní adaptace, dramaturgie a texty písní Zdeněk Bartoš; Scéna Karel Čapek;
Kostýmy Zuzana Mazáčová; Hudba Matěj Kroupa; Choreografie Martin Pacek

O poskytovateli zážitku/dárku

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.divadlocheb.cz/

Sledujte nás na sociálních sítích!