DVD "S Jakubem na rybách - AMAZONIE"

Další z řady úlovků od Jakuba Vágnera, který potěší nejen rybáře! DVD "S Jakubem na rybách - AMAZONIE - Expedice Arapaima Gigas" s autogramem.

Dárce Jakub Vágner / Multisonic a.s.
K dispozici 15x
Hodnota 60 Kč

Tento produkt již nelze objednat

Můžete si ale vybrat podobný z kategorie

Můžete získat díky

Jakub Vágner / Multisonic a.s.

Popis

Vydejte se s Jakubem Vágnerem a jeho štábem na dobrodružnou expedici do samotného nitra amazonského deštného pralesa. Vstoupíte na unikátní území, které vás uchvátí nejen svou krásou, ale i drsnou realitou největšího pralesa světa. Jakub Vágner v Amazonii strávil téměř dva roky, které věnoval pátrání po divoké populaci jedné z největších sladkovodních ryb světa, Arapaimě gigas. Tato královna Amazonie dosahuje délky až pěti metrů a váhy přesahující i pět set kilogramů! Pátral zde také po největším sumci světa, amazonské piraíbě (Brachyplatystoma filamentosum), sumci, který se svou bojovností rovná mořským tuňákům či mečounům stejné váhové kategorie. Tento dokument je historicky prvním filmem, který zachytil unikátní záběry těchto dvou amazonských gigantů. Strhující atmosféra tohoto dokumentu i ryby, které uvidíte, vás přesvědčí o tom, že nejenom oceány ukrývají ryby, před kterými se tají dech!

O poskytovateli zážitku/dárku

JAKUB VÁGNER cestuje za rybami a dobrodružstvím téměř do všech koutů světa. Jeho expedice většinou směřují do odlehlých, mnohdy i málo probádaných oblastí naší planety. V posledních letech se zaměřuje především na výpravy do povodí řeky Amazonky v Jižní Americe a také na Černý kontinent. Jakub Vágner je držitelem mnoha zajímavých neoficiálních i oficiálních rybářských rekordů, které sdružuje Mezinárodní asociace sportovního rybolovu IGFA a zaměřuje se při tom pouze na uznávání světových rekordů v kategorii „All – tackle“. Jako oficiální světový rekord tak prezentuje vždy jen historicky největší ulovený exemplář daného rybího druhu za pomoci rybářského prutu. Jako první prokázal masový výskyt sumců v České republice a je jednou z klíčových postav myšlenky „Chyť a pusť“, kdy ryby nejsou vnímány jako zdroj obživy a jsou vraceny vodě. Je také tvůrcem 20dílného televizního seriálu „S Jakubem na rybách“, který je vysílán Českou i Slovenskou státní televizí.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.jakubvagner.cz http://www.multisonic.cz

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!