DVD "S Jakubem na rybách - MONGOLSKO"

Další z řady úlovků od Jakuba Vágnera, který potěší nejen rybáře! DVD "S Jakubem na rybách - MONGOLSKO - Expedice Tajmen" s autogramem.
Dárce Jakub Vágner / Multisonic a.s.
K dispozici 20x
Hodnota 60 Kč

Tento produkt již nelze objednat

Můžete si ale vybrat podobný z kategorie
Tuto položku můžete získat díky podpoře Jakub Vágner / Multisonic a.s.

Popis

Další Jakubova expedice nás zavede do Mongolska na lov tajmenů. Setkáme se zde s mongolskými zápasníky, podíváme se k řece Šiškid a přivítáme mongolské jaro. Vlastní lov přinese i velký úspěch – obřího tajmena. Obsah: Mongolští zápasníci / Mohyly / Poprvé u řeky Šiškid / Vybavení k lovu / Lov lenoků / Obří tajmen… Podívejte se s námi do krásné mongolské přírody a prožijte napětí při lovu sladkovodních gigantů.

O poskytovateli zážitku/dárku

JAKUB VÁGNER cestuje za rybami a dobrodružstvím téměř do všech koutů světa. Jeho expedice většinou směřují do odlehlých, mnohdy i málo probádaných oblastí naší planety. V posledních letech se zaměřuje především na výpravy do povodí řeky Amazonky v Jižní Americe a také na Černý kontinent. Jakub Vágner je držitelem mnoha zajímavých neoficiálních i oficiálních rybářských rekordů, které sdružuje Mezinárodní asociace sportovního rybolovu IGFA a zaměřuje se při tom pouze na uznávání světových rekordů v kategorii „All – tackle“. Jako oficiální světový rekord tak prezentuje vždy jen historicky největší ulovený exemplář daného rybího druhu za pomoci rybářského prutu. Jako první prokázal masový výskyt sumců v České republice a je jednou z klíčových postav myšlenky „Chyť a pusť“, kdy ryby nejsou vnímány jako zdroj obživy a jsou vraceny vodě. Je také tvůrcem 20dílného televizního seriálu „S Jakubem na rybách“, který je vysílán Českou i Slovenskou státní televizí.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.jakubvagner.cz http://www.multisonic.cz

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!