Jak se kalí ocel

Exkurze do huti pro jednotlivce
Dárce ArcelorMittal Ostrava a.s.
Délka 90 minut
Region Moravskoslezský kraj
Město Ostrava
Datum volitelné, viz níže
Čas 9:30
Hodnota 500 Kč

Tento produkt již nelze objednat

Můžete si ale vybrat podobný z kategorie

Můžete získat díky

ArcelorMittal Ostrava a.s.

Popis

Exkurze do vybraného hutního provozu (ocelárna nebo válcovna) – pro jednotlivce.
Jedinečná příležitost navštívit ocelárnu (provoz plynulého lití oceli) a válcovnu (válcovna pásů nebo středojemná válcovna). Prohlídka provozů probíhá po vyznačených bezpečných exkurzních trasách s průvodcem a odborným výkladem. Sraz účastníků v budově ředitelství na recepci.

1 voucher platí pro jednu osobu.

Podmínky účasti: věk nad 15 let, dlouhé kalhoty a pevná uzavřená obuv. Účastníci exkurze musí být vybaveni osobními ochrannými prostředky, které jim budou zapůjčeny (ochranná přilba, pracovní plášť, brýle, ochrana sluchu). Před exkurzí budou účastníci seznámeni se zásadami bezpečnosti a používání stanovených osobních ochranných pracovních prostředků.

O poskytovateli zážitku/dárku

Společnost ArcelorMittal Ostrava byla založena pod jménem Nová huť 31.12.1951. Spolu se svými dceřinými společnostmi zaměstnává přes 7 000 lidí. Ročně vyrábí 2 miliony tun oceli. S výrobky ostravské huti se setkáváte doslova na každém kroku. Kromě silničních svodidel, která vás chrání na více než 70 % českých silnic, jsou to např. trubky, z kterých se staví vodovody, plynovody i ropovody, dále výztuže do betonu, profily a nosníky, které jsou součástí budov, mostních konstrukcí a stožárů vysokého napětí, a také plechy, které se používají například v domácích spotřebičích.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://ostrava.arcelormittal.com

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!