Expertní dobrovolníci

Když jsme přemýšleli, jakým způsobem dál posunout srdcerváčský katalog unikátních zážitků a dárků, z něhož jde výtěžek na podporu vzniku nových pracovních míst pro lidi se zdravotním postižením, rozhodli jsme se, že onu pomoc lidem s hendikepy ještě zintenzivníme. Novou a velmi důležitou „položkou“ v katalogu budou expertní dobrovolníci pro Srdcerváče.

Díky ochotě řady lidí z komerční sféry, kteří jsou v tom, co dělají, skvělí, nabídneme od 30. května výhradně lidem se zdravotním postižením možnost, aby si sami v katalogu vybrali člověka, který je bude umět posunout dál – poradit s rozjezdem jejich podnikání, pomoci se zorientovat na trhu práce, třeba vysvětlit, jak napsat životopis, nebo jak nastavit byznys plán, a nebo, jak nejprve najít sama sebe a své nejlepší Já. A nebo zcela prozaicky: poradit, jak na účetnictví, marketing, IT.

Pro lidi s hendikepy to bude ohromná pomoc a příležitost růst, pro naše expertní dobrovolníky možnost poznat jejich svět, věnovat volný čas dobré věci a přidat se k rodině Srdcerváčů.

Od 7. dubna najdete na webu Srdcerváčů dotazník pro expertní dobrovolníky a budeme moc rádi, pokud se zapojíte i vy! Umíte vázat květiny a naučíte to některého z našich Srdcerváčů? Super! Jste mentor nebo kouč? Vítáme vás? Máte truhlárnu a dokázal byste poradit, jak si ji zřídit? Výborně! Jste IT na slovo vzatý a umíte s počítačem naučit i toho, kdo se bojí zmáčknout START? Vynikající.

A je jedno, zda pomůžete jednou hodinou za rok, nebo pravidelně dvěma hodinami měsíčně. To je čistě na vás! Přihlásit se můžete zde.

Zapojte se, prosíme. A staňte se expertním dobrovolníkem Srdcerváčů. Těšíme se na vás!

Vaši Srdcerváči


Sledujte nás na sociálních sítích!