Festival Evolution 2019 podzim

Festival pro všechny, kteří to vidí #ProsteJinak
Dárce Festival Evolution s.r.o.
K dispozici 0x
Hodnota 150 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Můžete získat díky

Festival Evolution s.r.o.

Obrázek není dostupný

Popis

Na konci září se Výstaviště v Holešovicích opět promění v zónu zdravého životního stylu. 21. a 22. září se zde bude konat tradiční Festival Evolution, který každého půl roku přiláká všechny, kteří žijí aktivně a zdravě, záleží jim na okolním prostředí, nebo se zajímají o to, co životu dává hlubší rozměr.

Na festivalu se představí více než 250 českých i zahraničních vystavovatelů s produkty a službami zaměřenými na bio styl, eko trendy, zdravý životní styl a osobní rozvoj. A pozadu nezůstane ani programová nabídka, během dvou dnů ve festivalovém programu vystoupí přes 120 účinkujících https://www.festivalevolution.cz/…ovy-program/.
Festival je největší přehlídkou certifikovaných biopotravin, raw potravin, fair trade výrobků i konopných specialit. Mezi vystavovateli budou i specialisté na veganskou, vegetariánskou nebo bezlepkovou stravu, producenti zdravých potravin, rodinné firmy a farmy. Připravena je rozsáhlá food zóna, ve které můžete ochutnat nabídku z tradiční kuchyně i ze specialit různých stravovacích směrů.

Datum konání: 21. – 22. 9. 2019
Čas konání: sobota 10.00 – 19.00, neděle 10.00 – 18.00

Voucher, který si vytisknete při objednávce, není vstupenkou na festival.
Originální vstupenku Vám zašleme začátkem září na Vaši emailovou adresu.
Vstupenka je pro 1 osobu a je jednodenní.

Více informací na https://www.festivalevolution.cz/

O poskytovateli zážitku/dárku

„Každý rok se vám snažíme nabídnout něco nového, dáváme prostor inovativním pohledům na tradiční přístupy a aktuálním tématům, abyste si z festivalu mohli odnést praktické tipy, nápady, inspiraci nebo konkrétní výrobky,“ říká o akci její zakladatel Ctirad Hemelík.
 https://www.festivalevolution.cz/cz/

Oficiální internetové stránky poskytovatele: https://www.festivalevolution.cz/cz/

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!