Festival Evolution zdravě nasytí vaše tělo a potěší mysl

Festival Evolution zdravě nasytí vaše tělo a potěší mysl

Chcete se dozvědět více o Festivalu Evolution, který nám věnoval zážitky do našeho katalogu?

Vyhledáváte inspirativní místa, kde se můžete setkat se zajímavými lidmi, rádi si poslechnete inovativní pohledy na aktuální témata a patříte k vyznavačům zdravého životního stylu? V tom případě byste si neměli nechat ujít Festival Evolution, který se bude konat o víkendu 21. – 22. 9. na Výstavišti v Praze Holešovicích.

Podtitul „Festival pro všechny, kteří to vidí #ProsteJinak" je více než výstižný. Najdete zde totiž vše, co souvisí se zdravým životním stylem, ekologií i osobním rozvojem. Těšit se můžete na expozice více než 250 vystavovatelů s nabídkou kvalitních potravin, BIO produktů, zdravé výživy, ale také ekologické drogerie, přírodní kosmetiky nebo potřeb pro děti. Chybět nebudou vzorky, ochutnávky a festivalové slevy. Jestli míříte na přednášky, na 5 programových podiích se představí více než 130 spíkrů, lektorů, učitelů i „praktiků", a těšit se můžete také na workshopy, ukázkové lekce nebo cooking shows.

Během celodenního programu vám určitě vyhládne, proto doporučujeme navštívit rozsáhlou food zónu, kde můžete ochutnat dobroty napříč různými výživovými směry. Pokud upřednostňujete klasiku, můžete si být jistí, že ani vy neodejdete s prázdnou. V případě, že vás náročný festivalový program unaví a budete mít chuť si protáhnout tělo, můžete zavítat na některou z ukázkových lekcí jógy, taiči nebo se naučit základům meditace.

Festival je určen všem bez rozdílu věku a pořadatelé myslí i na nejmenší, proto s sebou s klidem můžete vzít i děti, pro které je připraven hrací koutek, zajímavé workshopy a rodiče s miminky zde najdou prostor pro klidné nakrmení a přebalení.  Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů a podrobného rozpisu programu najdete na www.festivalevolution.cz


Sledujte nás na sociálních sítích!