Filmový Barrandov

Vhodné pro rodiny s dětmi

Náhled do zákulisí filmových řemesel - kostymérny, maskérny a dílny, kde vznikají filmové dekorace.
Dárce Barrandov Studio, a.s.
Délka volitelné viz. Níže
Čas volitelné viz. níže
Region hlavní město Praha
Město Praha
Datum volitelné viz. níže
K dispozici 0x
Hodnota 120 Kč

Tento produkt již nelze objednat

Můžete si ale vybrat podobný z kategorie

Můžete získat díky

Barrandov Studio, a.s.

Popis

V rámci stálé expozice se Vám Barrandov Studio představí prostřednictvím kostýmů, rekvizit a dalších kuriozit jak z projektů minulých, tak těch současných. Nechybí plesové šaty z pohádky Tři oříšky pro Popelku, prsteny a korunovační klenoty ze seriálu Arabela nebo auto ze sci-fi seriálu Návštěvníci. Dále Filmpoint nabízí náhled do zákulisí filmových řemesel, konkrétně do kostymérny, maskérny a dílny, kde vznikají filmové dekorace. Technicky založení návštěvníci pak ocení ukázky filmové techniky.

1 voucher platí pro 1 osobu, platnost voucheru 3 měsíce od data pořízení. Originál voucher vám zašleme na vámi uvedenou adresu. Návštěvní hodiny pro veřejnost v sobotu a neděli od 10–16 hodin. Výstavní prostor Filmpoint se nachází přímo v hlavní budově Barrandov Studia na Kříženeckého nám. 322/5, 152 00 Praha 5. Vstup do Filmpointu je přímo pod neonem BARRANDOV STUDIO, ve středu budovy.

Zážitek je k dispozici max. do srpna 2018, po tomto termínu není možné zážitek uskutečnit ze strany poskytovatele s tím, že pro zájemce platí, že ode dne pořízení voucher platí po dobu 3 měsíců.

O poskytovateli zážitku/dárku

Barrandov Studio je jedním z největších a nejstarších filmových studií v Evropě. Za dobu více než pětaosmdesátileté existence ateliérů se zde natočilo přes 2500 českých a zahraničních filmů, které společnost přímo vyrobila nebo se na jejich výrobě podílela. Filmová tvorba je komplexní činností, která vyžaduje spolupůsobení mnoha disciplín a řemesel. Klíčovou předností studia je přítomnost naprosté většiny z nich na jednom místě – na pověstném „barrandovském kopci nad Prahou“, kam svoji továrnu na filmové sny umístili na počátku 30. let její otcové zakladatelé – bratři Havlové. Ateliéry a související služby využívají tradičně čeští filmaři a s nimi zahraniční tvůrci – nejčastěji z USA, Velké Británie, Francie, Německa nebo Ruska. Jako výrobní základnu si Barrandov Studio oblíbila v posledních deseti letech také filmová a televizní reklama, v ateliérech se pořádají i společenské akce.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.barrandov.cz

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!