Florbal v sedě ?

Co Vám uteklo

Vyzkoušejte si florbal na vozíku. Popularita tohoto sportu nejen mezi vozíčkáři neustále narůstá, stejně jako u florbalu nehendikepovaných sportovců.
Dárce Sportovní klub vozíčkářů
Délka 2 hodiny
Čas 18:00
Datum volitelné viz.níže
Region hlavní město Praha
Město Praha
Hodnota 400 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře Sportovní klub vozíčkářů

Popis

Máte jedinečnou příležitost zatrénovat si s jedním ze služebně nejstarších týmů v Čechách – SKV Praha ComAp Team, který se aktivně podílí na rozvoji vozíčkářského florbalu v republice a v jehož řadách působí i členové české reprezentace. Tento zážitek je určen pro osoby starší 18 let, případně od 15 let s doprovodem rodičů (rodiče se mohou na trénink pouze dívat). Příjemce si plně uvědomuje, že zážitek podstoupí na vlastní nebezpečí, a bude zcela respektovat pokyny trenéra. Sportovní vozík a hokejku zapůjčíme. Jeden voucher je platný pro 2 lidi. Zážitek lze uskutečnit jakoukoli středy v období říjen 2014 – duben 2015, po předchozí domluvě.

O poskytovateli zážitku/dárku

SKV Praha nabízí sportovní vyžití v oddílech florbalu, lyžování, potápění, stolního tenisu, tance, orientačních závodů a outdooru. Posláním SKV Praha je vytváření podmínek zejména vozíčkářům ke sportovní činnosti.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.skvpraha.org

Sledujte nás na sociálních sítích!