Florbal v sedě ?

Co Vám uteklo

Přijďte si vyzkoušet Florbal na vozíku s týmem FBC UNITED České Budějovice, letošním vítězem Prague Wheel open a Česká pojišťovna extraligy vozíčkářů.
Dárce FBC United České Budějovice
Délka 90 minut
Čas volitelný, viz.níže
Datum volitelné viz.níže
Region Jihočeský kraj
Město České Budějovice
Hodnota 300 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře FBC United České Budějovice

Popis

Vyzkoušejte si florbal na vozíku. Popularita tohoto sportu nejen mezi vozíčkáři neustále narůstá, stejně jako u florbalu nehendikepovaných sportovců. Není výjimkou, že se v týmech vozíčkářského florbalu vyskytují a aktivně se jej účastní i sportovci bez hendikepu, i když je jejich počet na tým pro soutěžní účely limitován. Máte jedinečnou příležitost zatrénovat si s letošním vítězem Prague Wheel open a Česká pojišťovna extraligy vozíčkářů.  Zážitel lze uskutečnit jakýkoli pracovní den v odpoledních hodinách v období říjen 2014 – duben 2015, po předchozí domluvě s poskytovatelem zážitku.

O poskytovateli zážitku/dárku

Po oboustranné dohodě mezi SKV Králové a FBC UNITED ČB se budějovický vozíčkářský florbalový tým v srpnu 2012 přesunul pod křídla již zmiňovaného florbalového klubu UNITED České Budějovice. Hlavní důvod přesunu byla integrace florbalistů s handicapem mezi nepostižené florbalisty. Od té doby o sobě každoročně dává vědět jak v české lize, tak na evropském poli.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.fbcunited.cz/

Sledujte nás na sociálních sítích!