Fotografická škola NICOM

Chcete se dozvědět více o fotografické škole NICOM, která nám věnovala zážitky do našeho katalogu?

Fotografická škola NICOM (FOTONICOM) víc jak deset let vzdělává generace fotografů. Kurz si zde najde každý. Úplný začátečník, profesionální fotograf, maminky, aktivní senioři i zvídaví teenageři. A hledat nemusí dlouho. FOTONICOM je největším poskytovatelem fotografických kurzů v ČR a pobočky tak má až v 8 městech. Stále si však zakládá na zázemí české rodinné firmy s téměř mateřským přístupem ke svým zákazníkům.

Kvalitu a přínosnost výuky může potvrdit přes 10 000 spokojených absolventů. Na kurzech se probírá nutná teorie. Převážná část je však věnovaná praxi, procvičování, tipům a „know how“ lektorů, které si fotografové často střeží.

Nenašli jste pobočku FOTONICOM ve svém městě? Lektor může přijet za vámi a probrat vše potřebné dle vašich představ. Pokud toužíte ve fotografické branži jednou pracovat, připraví vás na budoucí zaměstnání v rekvalifikačních fotografických kurzech, které mohou být hrazeny úřadem práce.

Motivací firmy je předání účastníkům na kurzech radost z fotografování, kterou pak mohou i oni šířit dál díky krásným snímkům například z rodinných oslav.

Přesvědčte se, že fotografování má smysl na kurzech a workshopech FOTONICOM pro začátečníky a pokročilé.

 
 

Sledujte nás na sociálních sítích!