Fotografování v levanduli profesionální fotografkou

Vhodné pro rodiny s dětmi

Fotografie které voní levandulí
Dárce Levandulový statek Bezděkov
Délka volitelný viz. Níže
Čas volitelný viz. Níže
Město Bezděkov
Datum volitelný viz. Níže
K dispozici 0x
Hodnota 1 690 Kč

Tento produkt již nelze objednat

Můžete si ale vybrat podobný z kategorie

Můžete získat díky

Levandulový statek Bezděkov

Popis

V ceně balíčku je fotografování profesionální fotografkou přímo v levandulovém poli na Levandulovém statku v Bezděkově a 10 upravených fotografií v elektronické podobě dle výběru. Po domluvě je možno po fotografování doobjednat další fotografie nad rámec v ceně 50,–Kč za každý kus. Další možnosti po domluvě.

1 voucher platí pro 1 osobu.

Balíček je možno čerpat od 15.6. do 15.7. po předchozí rezervaci. Přesné datum a čas po vzájemné dohodě. Rozmezí těchto uvedených termínů může být v nevyhnutelných případech upraveno v závislosti na délce květu levandule s ohledem na klimatické podmínky.

Platnost voucheru do 31.12.2018.

O poskytovateli zážitku/dárku

Bezděkov je malá vesnička nedaleko Úsova v místech, kde úrodná Haná pomalu začíná přecházet v Zábřežskou pahorkatinu. A právě tady jsme společně vytvořili levandulový statek. Na statku se za podpory celé rodiny úspěšně hospodaří již dlouhou řádku let. I v současné době se snažíme jít ve šlépějích prarodičů a vše kolem statku a zemědělství udržovat a rozvíjet. Kromě hospodaření pro Vás připravujeme i různé zážitkové programy přímo na statku, aby jste i Vy mohli na vlastní oči vidět rozkvetlá pole s levandulí, cítit její vůni, něco se dozvědět o pěstování a zpracování této byliny ale i ochutnat recepty, které kořeněná chuť levandule vhodně doplňuje. „Držíme s přírodou, a proto hospodaříme bez použití chemických látek.“

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.levandulovystatek.cz

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!