Harmonizační zvuková lázeň

Co Vám uteklo

Harmonizační zvuková lázeň s individuální přednáškou o výrobě a používání netradičních hudebních nástrojů.
Dárce Daniel Čada
Délka 120 min
Čas viz.níže
Datum volitelné viz.níže
Region hlavní město Praha
Město Praha
Hodnota 900 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře Daniel Čada

Popis

Harmonizační zvuková lázeň je forma hudební relaxace z oblasti muzikoterapie. Pomocí působení zvuků různých etnických hudebních nástrojů se uvolňuje napětí na fyzické i psychické úrovni, zklidňuje a harmonizuje organismus a rozpouští stres. Součástí zážitku a jeho a výjimečností je individuální přednáška o výrobě a používání netradičních hudebních nástrojů, které jsou při Zvukové lázni použity.
Jedná se např. o deštný sloup, sférickou píšťalu, rezonanční lehátko, didgeridoo, gong, sundrum, tibetské mísy, šamanské bubny a další netradiční nástroje, které jsou známy už tisíce let. Ukážeme si, že hudba nemusí být jen zvukovou kulisou nebo pro zábavu, ale že může relaxovat, harmonizovat, uvolňovat a léčit. Zážitek je vhodný pro dospělé i děti od 10 let. Datum i čas konání si domluvíte idividuelně s kontaktní osobou.

O poskytovateli zážitku/dárku

Manželé Dan a Jana Čadovi jsou muzikoterapeuté a maséři. V Praze na Pankráci spolu provozují   relaxační centrum a zvukové lázně Dajána a zajímají se o staré hudební, duchovní a obřadní nástroje a jejich působení na člověka, různé tradiční i netradiční masérské, terapeutické, léčebné a meditační techniky (a jejich vzájemné kombinace), psychologii, astrologii, rodinné konstelace, alternativní medicínu, práci s energií, zdravý životní styl apod.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.dajanapraha.cz

Sledujte nás na sociálních sítích!