Hercem na Cinema Royal

Co Vám uteklo

Steňte se jedním z herců, kteří pro účastníky Cinema Royal spoluvytvářejí jedinečnou a neopakovatelnou atmosféru před projekcí.
Dárce Union Film, s.r.o.
Délka 2 x 4 hod
Datum volitelné viz.níže
Čas volitelný viz.níže
Hodnota 2 000 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře Union Film, s.r.o.

Popis

Zapojíte se do zákulisí příprav a stanete se jedním z herců, kteří pro účastníky Cinema Royal spoluvytvářejí jedinečnou a neopakovatelnou atmosféru před projekcí. Každá projekce Cinema Royal je zahalena rouškou tajemství. Účastníci do poslední chvíle netuší, kde přesně a jaký film se bude promítat. Přicházejí v příslušném dress code na určené místo srazu. Právě tam (většinou ve veřejném prostoru) dochází k herecké akci, která volně navazuje na předchozí mailingy a FCB oznámení. Počet herců variuje mezi 10 a 30. Cílem této akce je navodit atmosféru, spojenou s později promítaným filmem, „shromáždit“ účastníky a nasměrovat je už přímo na místo projekce. Tam většinou pokračuje herecká akce až do samotného usazení diváků a spuštění projekce. Každá akce CinemaRoyal se koná na novém místě, vždy se promítá jiný film – každá herecká akce je proto také site-specific a do značné míry je založená na improvizaci a na práci s prostorem, davem a očekáváními. Délka trvání zážitku: 2×4 hodiny (akce se většinou opakuje v pátek a v sobotu večer). Podmínky účasti: ochota vystupování ve veřejném prostoru (verbální/non­verbální), kostým, láska k filmu. Realizace zážitku je možná v období od prosince 2014 do srpna 2015 po předchozí dohodě s poskytovatelem. Přesný termín konání Cinema Royal není předem znám, zájemci budou osloveni pořadatelem minimálně 20 dní před jeho konáním stejně tak jako přesné místo konání.

O poskytovateli zážitku/dárku

Cinema Royal je kino, které si domů nestáhnete. Zbrusu nový způsob vnímání, prožívání a společného sdílení nenáviděných i milovaných milníků tuzemské i světové kinematografie, poplivaných kultů a také adorovaných obskurností je určen všem, kterým už jsou běžné kinosály příliš těsné. Vypravte se na Cinema Royal a poznejte spolu s námi místa, na která byste se sami nikdy nedostali. Čekají na vás znovuobjevené architektonické skvosty, nepřístupné tovární haly, neprobádaná sklepení i plochy, které dnem i nocí střeží neprostupné úřednické vyhlášky.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.cinemaroyal.cz

Sledujte nás na sociálních sítích!