Jak říct "DOST"

Jak si říci "DOST", když nejsem s něčím spokojený, když se odchýlím od toho, co chci nebo si s něčím nevím rady. A jak to začít měnit. Kdo nedělá chyby, nedělá nic. Chyby jsou jen výsledky na cestě k úspěchu.
Dárce Eva Kaňáková, Casiopea
Délka Osoba 1-2 hodiny, skupina 4 hodiny
Čas volitelné viz. níže
Region Praha
Město Praha
Datum volitelné viz. níže
K dispozici 1x
Hodnota 200 Kč

Tento produkt již nelze objednat

Můžete si ale vybrat podobný z kategorie

Můžete získat díky

Eva Kaňáková, Casiopea

Popis

Mým cílem je vést své klienty k tomu, aby pro ně bylo samozřejmé, že když s něčím nejsou spokojení, když se odchýlí od toho, co chtějí nebo když si s něčím nevědí rady, aby si dokázali říci „DOST“ a aby to začali měnit. Pomáhám a podporuji uvědomění, startování změn, jejich udržení a dosažení. Ukazuji možnosti a jsem průvodcem na cestě k plnění cílů a snů. To je podstata mé práce, co nabízím svým klientům formou koučinku, workshopů, facilitace nebo poradenství. Každému, podle jeho vlastních potřeb. Setkání pro 1 osobu v délce 1–2 hodiny, pro skupiny maximálně 5 účastníků v délce 4 hodiny. Preferované termíny setkání: 1× za 14 dní, středa v čase 10:00 – 15:00. Není k dispozici bezberiárový přístup, dle dohody na jiném místě vhodné i pro vozíčkáře. Žiji v Praze, ale nepředstavuje to žádné omezení, pohybuji se v rámci celé České Republiky, Středočeský kraj preferuji, koučink lze celorepublikově i celosvětově prostřednictvím Sky­pu.

O poskytovateli zážitku/dárku

Eva Kaňáková. S individuálními klienty pracuji formou koučinku, který praktikuji od roku 1998. Velmi efektivní je práce s malou skupinkou, které vedu formou facilitace. Pomáhám vzájemně se zorientovat v současné situaci, s cílem pozitivních změn do budoucnosti, hledání nových možností a příležitostí.Ca­siopea se zabývá vzděláním a poradenstvím. Hlavní zaměření je na koučink, facilitaci a vedení mastermindingových setkání a workshopy měkkých dovedností. https://www.youtube.com/results?…

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.casiopea.cz

Sledujte nás na sociálních sítích!