Jak se dělá Kofola

Co Vám uteklo

Návštěva výrobního závodu v Krnově, kde vzniká populární limonáda.
Dárce Kofola ČeskoSlovensko a.s.
Délka 45 minut
Čas volitelný
Datum volitelné viz.níže
Region Moravskoslezský kraj
Město Krnov
Hodnota 800 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře Kofola ČeskoSlovensko a.s.

Popis

Ojedinělá příležitost shlédnout výrobní proces oblíbené limonády Kofola. Během odborného výkladu budete zasvěceni do tajů vzniku sirupů a šťáv, ze kterých vznikají různé nealkoholické nápoje společnosti KOFOLA. Na konci na Vás čeká dárek, abyste uhasili své vyprahlé krky. Zážitek lze uskutečnit jakýkoli všední den, v období 15.10.2014 – 8.9.2015, v čase 9:00 – 17:00, po předchozí domluvě s kontaktní osobou. Jeden voucher platí pro 4 lidi. Vhodné por děti od 10 let. Podmínky účasti: respektovat pokyny průvodce a zdravotní způsobilost.

O poskytovateli zážitku/dárku

Společnost Kofola je jeden z nejvýznamnějších výrobců nealkoholických nápojů se sedmi výrobními závody na čtyřech trzích střední a východní Evropy. Celkově skupina Kofola zaměstnává 2.200 lidí.
Do produktového portfolia společnosti v České republice patří tradiční kolový nápoj s originální recepturou Kofola, pramenitá voda Rajec, řada ovocných nápojů a sirupů Jupí, hroznový nápoj Vinea, dětské nápoje Jupík, energetické nápoje Semtex a další tradiční československé značky Snipp, Chito, Top Topic, Citro Cola a Citronela. Nejnovějšími inovacemi jsou čerstvé ovocné a zeleninové šťávy Ugo, ošetřené vysokým tlakem a hřejivé nápoje Natelo. V licenci vyrábí a distribuuje nápoje RC Cola, Orangina a Pickwick. V únoru roku 2013 se Kofola stala výhradním distributorem značek Evian a Badoit pro Českou a Slovenskou republiku a v říjnu 2013 oficiálním distributorem tradiční minerální vody z léčivého zdroje Vincentka pro české maloobchody a gastronomii. V letošním roce spustila prodej konceptu na výrobu značkové domácí limonády Bublimo.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.kofola.cz/

Sledujte nás na sociálních sítích!