Jeden den v Hostětíně nestačí !

Co Vám uteklo

Navštivte obec, která je známá svými projekty pro udržitelný rozvoj – kořenová čistírna odpadních vod, obecní výtopna na biomasu, moštárna, šetrné veřejné osvětlení, solární panely na ohřev vody, fotovoltaická elektrárna.
Dárce Centrum Veronica Hostětín
Délka cca 3 hodiny
Čas volitelný, viz.níže
Datum volitelné viz.níže
Region Zlínský kraj
Město Hostětín
Hodnota 600 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře Centrum Veronica Hostětín

Popis

Dále uvidíte pasivní dům Centra Veronica, který žije ze slunce – je ukázkou ekologické architektury a pro svůj provoz využívá obnovitelné zdroje energie. Ekopenzion Centra Veronica je jako jediné ubytovací zařízení na Moravě nositelem certifikátu Ekologicky šetrná služba. Účastník obdrží poštou originální dárkový certifikát od poskytovatele zážitku. Jeden voucher platí pro 4 osoby. Termín a čas jsou voltelné, po dohodě s konkrétními účatníky.

O poskytovateli zážitku/dárku

Posláním Základní organizace Českého svazu ochránců přírody Veronica je podpora šetrného vztahu k přírodě, krajině a jejím přírodním i kulturním hodnotám. Od roku 1986 vydáváme stejnojmenný environmentálně kulturní časopis, založili jsme a rozvíjíme ekologické poradenství v České republice a od roku 1996 se podílíme na realizaci ekologických projektů pro udržitelný rozvoj v obci Hostětín ležící v CHKO Bílé Karpaty.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://hostetin.veronica.cz/

Sledujte nás na sociálních sítích!