Jízda na vznášedle

Vhodné pro rodiny s dětmi

Ochutnejte pocit svobody
Dárce Speemsy s.r.o.
Délka 20 minut
Čas volitelný (viz níže)
Region Hlavní město Praha
Město Praha
Datum volitelné (viz níže)
K dispozici 0x
Hodnota 1 900 Kč

Tento produkt již nelze objednat

Můžete si ale vybrat podobný z kategorie

Můžete získat díky

Speemsy s.r.o.

Popis

Už jste ochutnali ten pocit svobody, kdy se vznášíte nad zemí, řítíte se šedesátiki­lometrovou rychlostí na vzduchovém polštáři a užíváte si sílu adrenalinu ko­lujícího ve Vašich žilách? Pokud ne, tak je na čase to změnit. Naše vznášedlo Vám poskytne neopa­kovatelný zážitek, plný zábavy a vzrušení, na který jen tak nezapomenete.

Ovládání vznášedla je velmi specifické, proto je součástí zážitku i krátká instruk­táž, po které budete schopni vznášedlo bezpečně ovládat i vy. V zájmu maximální bezpečnosti je řidič vybaven ochrannými pomůckami a provoz vznášedla je jištěn instruktorem pomocí rádiového nouzového vypínače.

Jeden voucher je určen pro jednu osobu.

Platnost voucheru je do 31.8. 2018.

Datum a čas konání zážitku po vzájemné dohodě s poskytovatelem, zážitek lze uskutečnit ve dnech pátek, sobota, neděle.

Vhodné i pro rodiny s dětmi, určení věkové hranice dítěte po vzájemné dohodě s poskytovatelem.

Podmínky účasti: dbát pokynů a rad poskytovatele, sportovní oblečení a obuv (v případě nepříznivého počasí poskytne provozovatel nepromokavý overal). Na vlastní riziko. Nejezdí se v dešti a bouřce. Při řádném pořízení zážitku Vám pošleme mailem speciální kód, kterým se prokážete poskytovateli na místě.

O poskytovateli zážitku/dárku

Společnost Speemsy s.r.o. se věnuje provozování nejrůznějších sportovních aktivit již od roku 2014. Prvním úspěšným projektem, který založili kamarádi při studiu na VŠE, byly Strejdovykoule.cz, které zapůjčují bodyzorbingové koule na nejrůznější akce. V roce 2016 rozšířili portfolio o provoz pivních kol na Letné, které slaví největší úspěch u zahraniční klientely, která do Prahy míří za účelem rozluček se svobodou. Posledním projektem společnosti je vznášedlo, které nabízí jedinečný zážitek v řízení obojživelného stroje.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: www.vznaseni.cz

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!