Jízda v závodním tahači Buggyra na autodromu Most

Co Vám uteklo

Jedinečná příležitost vyzkoušet si na vlastní kůži spolujízdu v závodním speciálu Buggyra, který patří mezi nejvýznamnější giganty v celé historii truck racingu.

Dárce POWERTECH SYSTEMS spol. s r.o.
Délka 60 minut, přičemž samotná jízda autem trvá cca 10min.
Čas viz.níže
Datum 23.-24.10.2014
Region Ústecký kraj
Město Most
Hodnota 3 500 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře POWERTECH SYSTEMS spol. s r.o.

Popis

V rámci testovacích jízd týmu BUGGYRA budete moci usednout jako spolujezdec dvojnásobného mistra Evropy a držitele několika světových rychlostních rekordů pilota Davida Vršeckého a zažít rychlé manévry na mosteckém autodromu. Voucher platí pro 1 účastníka + 1 člověk jako doprovod. Účastník nesmí být pod vlivem alkoholu, ani jiných omamných látek. Vhodné pro děti starší 15 let. Účast na vlastní nebezpečí. Účastník je povinnen respektovat pokyny průvodce. Délka zážitku je 1 hodina, přičemž samotná jízda trvá 10minut. Zbylý čas je na přípravu, prohllídku zázemí a všetečné otázky. Přesný čas konání bude sdělen konkrétnímu účastníkovi. Zážitek lze uskutečnit v některém z těchto dvou dnů: čtvrtek 23.10. nebo pátek 24.10.2014.

O poskytovateli zážitku/dárku

Super truckový závodní tým účastnící se evropského poháru tahačů, 8mi násobný mistr Evorpy a držitel 5ti světových rekordů.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.buggyra.com

Sledujte nás na sociálních sítích!