Kalendář pomoci projektu BuduPomahat.cz

Kalendář pro podporu neziskových organizací, které pomáhají lidem s handicapem
Dárce NFOZP
K dispozici 4x
Hodnota 200 Kč
  • ks

Můžete získat díky

NFOZP

Popis

Smyslem kalendáře je stručně představit neziskové organizace a jimi poskytované služby. Kalendář tak může být užitečný nejen těm, kteří by rádi nějakou neziskovku podporovali, ale i lidem, kteří hledají pomoc s různými formami znevýhodnění. Naleznou v něm kontakty na organizace, které jim mohou podat pomocnou ruku a nebo jim poskytnou prostor pro uplatnění. Jedná se o unikátní počin podporující neziskové organizace a obětavou práci jejich zaměstnanců.

Sjednocujícím prvkem kalendáře je tentokrát hudba. Právě proto se tým projektu BuduPomahat.cz rozhodl spojit pracovníky neziskovek s osobnostmi, které mají blízko k hudbě. Nechybí mezi nimi Michal Dvořák ze skupiny Lucie, zpěvačka Petra Černocká, herec a moderátor Petr Rajchert, herec a kouzelník Roman Štabrňák nebo herečka Táňa Fischerová.

Srdcerváči z NFOZP se objeví na stránce leden 2019 se skupinou MANDRAGE.

Fotografem byl Honza Kvarda, který přišel s nápadem propojit jednotlivé fotky s ilustracemi, které vytvořila ilustrátorka Zuzana Slánská. Vznikly tak krásné a veselé obrázky.

 

 

  • Doporučit e-mailem
  • Vytisknout
 

O poskytovateli zážitku/dárku

Hlavní poslání Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením je cíleně pomáhat, informovat, podporovat a spojovat zdravé a nemocné, při podpoře zaměstnávání osob s handicapem.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.nfozp.cz/

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!