Kniha "Jak budovat MLM - Kudy cesta vede a kudy ne"

Kniha s podpisem autora Ivo Tomana
Dárce Ivo Toman
K dispozici 1x
Hodnota 169 Kč

Tento produkt již nelze objednat

Můžete si ale vybrat podobný z kategorie

Můžete získat díky

Ivo Toman

Popis

Předmluva: Nepotřebuješ vůbec obchodní dům … Zauvažuj na touto myšlenkou. Mnoho lidí si láme hlavu tím, jak zbohatnout. Uvažují jak vydělat, s čím obchodovat, co vyrábět, kam investovat. Prostě jak podnikat.
Po čase, když zjistí, co všechno podnikání obnáší, přijde zklamání, neboť v této oblasti nacházejí ne peníze a uspokojení ze své svobody, ale mnoho problémů. Přemýšlej jsi někdy, co to obnáší podnikat třeba tak, že budeš majitelem obchodního domu? Několik takových knih by nestačilo na popsání všech starostí, které bys měl. Já ti nabízím něco úplně jiného. Zde pracuješ kdy chceš, s kým chceš, kde chceš, s výrobkem, který si sám zvolíš, nemáš fixní mzdové náklady, nemusíš vlastnit a udržovat nemovitosti, můžeš začít s nízkým startovním kapitálem, nemusíš dlouho a draze hledat nejlepší a kvalitní spolupracovníky, neboť systém je založen tak, že dobré síly se samy vypracují do čela.

O poskytovateli zážitku/dárku

Ivo Toman je úspěšným lektorem osobního rozvoje a autorem řady motivačních bestsellerů. Narodil se s Touretteovým syndromem, přes všechny překážky však našel v životě vzdělání i úspěch. Jeho onemocnění mu umožňuje vidět věci z jiné perspektivy, vnímavěji než ostatní. Intenzivně se věnuje tématům prodeje, marketingu a aplikované psychologie, založil také mezinárodní společnost Taxus International. Vyškolil již desítky tisíc lidí v ČR, na Slovensku, v Maďarsku i Rakousku. Část svých příjmů věnuje lidem s podobným postižením, které má on sám.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.ivotoman.cz/eshop/knihy-iva-tomana

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!