Kniha "Moudrý lovec" pro děti

Co Vám uteklo

Nádherný exkluzivní kousek, který u nás není možné koupit v běžné distribuci. Třídílná ilustrivaná pohádka + DVD v dárkovém kazetovém balení!
Dárce Nadace Dagmar a Václava Havlových - VIZE 97
Hodnota 470 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře Nadace Dagmar a Václava Havlových - VIZE 97

Popis

Příběh se odehrává v hustém horském lese a vypráví o lovci čarostřelci, který však nikdy nelovil zvěř jen tak pro zábavu. Lovec žil se svou milovanou dcerkou v krásném tichém horském údolí. Jednoho dne odpoledne vstoupili do jejich života divoký Flíček a roztomilá mrštná Cibetka. Jejich společné zážitky se staly základem kouzelného příběhu o přátelství mezi lidmi a zvířátky. 1.díl Moudrý lovec, 2. díl Cibetka, 3. díl Luněnka + DVD Moudrý lovec.

O poskytovateli zážitku/dárku

Yu Hsi, zakladatel a předeseda „Mezinárodního fóra 21.století Jeřábí hora (Crane Summit)“. Držitel „Zlaté trojnožky“ v kategorii prozaické tvorby za rok 1996 a „Zlaté hudební ceny“ za nejlepší text z let 1999, 2000, 2004, vede čtenáře bohatým a zároveň prostým jazykem naplněným laskavou moudrostí k objevení pokladů, které se skrývají hluboko v nitru každého z nás. Ilustrovaná kniha Moudrý lovec věnovaná všem dnešním dětem, hlavním postavám na jevišti divadla budoucnosti, nám ukazuje, jak důležité je vážit si světa, na němž závisí naše existence.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.vize.cz

Sledujte nás na sociálních sítích!