Kniha "Tvůj život v komiksu"

Co je větší zábava než číst komiks? Vyrobit si svůj vlastní!
Dárce Portál, s.r.o.
K dispozici 2x
Hodnota 199 Kč

Tento produkt již nelze objednat

Můžete si ale vybrat podobný z kategorie

Můžete získat díky

Portál, s.r.o.

Popis

Knížka Tvůj život v komiksu je určená především pro kluky od 9 do 13 let. Reaguje na častou oblibu komiksových příběhů u dětí, ale zároveň nabízí něco zcela nového. Kluci totiž mohou na komiksech, které jsou jim touto cestou předkládány, aktivně spolupracovat doplňováním textů či obrázků. Tak jim knížka umožní: •kreslit a psát o vlastním životě,
•rozhodovat, co komiksové postavy říkají nebo si myslí,
•dokreslovat a dotvářet příběhy,
•relaxovat, hrát si a tvořit,
•zamýšlet se nad tím, kdo jsem,
•nebo si zkrátka vytvořit svůj vlastní, zcela původní komiks.

O poskytovateli zážitku/dárku

V roce 2015 oslavil Portál 25. výročí svého založení. Portál byl založen v roce 1990 s cílem pomáhat při výchově dětí a mládeže. Od začátku se proto zaměřil především na publikace z oborů pedagogika, psychologie a sociální práce, a to na odborné i populární úrovni. Později přibyly další oblasti jako sociologie, politologie, zdraví, média, antropologie, ekologie, filozofie, ekonomie, sémiotika či kulturologie.
Velkou skupinu čtenářů Portálu tvoří rodiče. Pro ně jsou určeny praktické příručky o výchově a také knihy her a nápadů rozvíjejících dětskou tvořivost, které úspěšně využívají i učitelé a vychovatelé. V posledních letech se Portál výrazně zaměřil také na problematiku těhotenství a mateřství. Rady najde v knihách i dospívající mládež a nejen jí jsou navíc určeny knihy her a cvičení sloužící k zachování bystrého rozumu, tělesné kondice a k nalezení místa v sociální skupině. Pro malé i starší děti Portál vydává pohádky, příběhy, říkadla. Portál vychází vstříc i zájemcům o populárně psychologickou literaturu a snaží se uspokojovat zájem čtenářů o sebepoznání, vlastní duševní růst a poznání skutečných hodnot. Zároveň pomáhá řešit problematiku vztahů – partnerských, rodinných i pracovních. Setkání s významnými osobnostmi a jejich názory přibližuje edice Rozhovory.
Odborná literatura – publikace a slovníky, které tvoří asi polovinu produkce – je určena studentům nejrůznějších oborů vysokých škol i odborníkům v praxi, kteří nechtějí ztratit přehled o nových trendech a vývoji v oboru.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.portal.cz

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!