Kniha "Země"

Co Vám uteklo

Kniha plná nádherných fotografií cestovatele a fotografa Jiřího Kolbaby, s jeho originál autogramem.
Dárce Jiří Kolbaba
Hodnota 150 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře Jiří Kolbaba

Popis

Jako svoji sedmou publikaci vydal Jiří Kolbaba OBRAZOVOU knihu s názvem Země. Kniha je zabalená do dárkové tašky a obsahuje více jak 200 stran barevných fotografií ze všech šesti kontinentů planety. Formát knižních desek 160×160 mm.

Publikace vyšla v edici SVĚT JIŘÍHO KOLBABY

O poskytovateli zážitku/dárku

Cestovatel a fotograf Jiří Kolbaba vyjíždí každý rok na expedice a poznávací cesty do nejodlehlejších oblastí světa. Vozí textový a obrazový materiál, který pravidelně zpracovává do veřejných a mediálních projektů. V Česku i zahraničí organizuje tématické fotovýstavy o krásách světa.
Zajímavou formou zaznamenává detaily přírodních struktur a exotické tváře domorodců. Populární jsou zejména cestovatelovy besedy a diashow, stejně jako častá vystoupení v elektronických médiích. Populární je zejména jeho mnohaletý pořad na rádiu Impuls. V celosvětové kampani Keep walking byl Jiří Kolbaba zařazen do elitní skupiny cestovatelů a dobrodruhů, je viceprezidentem Českého klubu cestovatelů.
Ačkoli již procestoval téměř celý svět, jeho krédem zůstává: „Mým snem je navštívit, poznat a pochopit další země, vzdálené kultury a přátelské domorodce“.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.theworld.cz/

Sledujte nás na sociálních sítích!