Koláž "Všechno nejlepší" z filmu

Exkluzivní koláž „Všechno nejlepší“, vyrobená známou režisérkou a animátorkou Mariou Procházkovou z animačních fází seriálu Slovíčka.
Dárce Maria Procházková
Hodnota 300 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře Maria Procházková

Popis

Vyrobeno exkluzivně pro Srdcerváče ! Koláž, poskládaná z jednotlivých originálních „papírků“ (vystřižených fází ) animovaného seriálu Slovíčka, konkrétně z dílů Kompromis a Charita. Populární seriál vysvětluje dětem zábavnou formou cizí slova. Originál koláže, který vlastnoručně vyrobila sama autorka ze skutečně využitých animačních částí, je ve skleněném kliprámu velikosti A4.

O poskytovateli zážitku/dárku

Maria Procházková se narodila a žije v Praze. Vystudovala FAMU, ve své tvorbě se zaměřuje na animaci, režii a scenáristiku hraného filmu, publicistiku, dokumentaristiku, výrobu klipů, spotů, znělek a koláží. Spolupracuje s redakcí dětské tvorby České televize, natáčí animované videoklipy s použitím dětských kreseb. Je autorkou celovečerních snímků Kdopak by se vlka bál, Žralok v hlavě nebo animovaných seriálů Evropské pexeso a České pexeso. Režírovala animovaný seriál Slovíčka. Za svoji tvorbu obdržela již několik významných ocenění.

Oficiální internetové stránky poskytovatele:

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!