Výroba domácí a přírodní kosmetiky s Juditou

Kurz Úvod do výroby domácí a přírodní kosmetiky
Dárce Judita Klimentová
Délka 4 hodiny
Čas 16:00
Region hlavní město Praha
Město Praha
Datum volitelné viz. Níže
K dispozici 0x
Hodnota 1 100 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Můžete získat díky

Judita Klimentová

Popis

Na našem kurzu výroby domácí a přírodní kosmetiky se dozvíte mnohé o olejích, vůních a dalších surovinách, které můžeme použít při výrobě naší domácí kosmetiky. Upatláme si spolu 2 výrobky, které budou přímo pro vás na míru :) Těšíme se!
Výroba přírodní kosmetiky je jako pečení koláčů, smícháme ingredience ve správném poměru, mícháme, přidáme vůně a barvy a čekáme, zda se vše podaří. Rády vám s tím pomůžeme. Staráme se o web, kde sdílíme recepty a pořádáme kurzy, kde si všechno společně očucháme a ukážeme. Jo a všechny suroviny najdete u nás v krámku :)
 http://www.kosmetikahrou.cz/…ni-kosmetiky

Voucher platí do 30. 6. 2017

O poskytovateli zážitku/dárku

K výrobě domácích přírodních přípravků jsem se postupně dostala přes sběr bylinek a vaření domácích pochutin. Velkým impulzem bylo když jsem si poprvé vyrobila přírodní veganské mýdlo.
V roce 2010 jsem našla na webu návod, jak vyrobit domácí mýdlo, ta myšlenka mě nadchla a jelikož bylo před Vánočními svátky, zatáhla jsem do mého skvělého plánu i rodinu. V tu dobu jsem byla výrobou mýdla posedlá a všude jsem chodila a vyprávěla, že je budeme s mámou vyrábět a jaké budou vonné a barevné kombinace, až mi o víkendu napsal můj kamarád, že nás přihlásil na vánoční trh v krtkově koloně ať jich „uvařím“ více.Tím jsme odstartovali celé naše uskupení D.I.Y. Snílci.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.kosmetikahrou.cz

Sledujte nás na sociálních sítích!