Kurzy vaření

Vhodné pro rodiny s dětmi Vhodné pro vozíčkáře

Vyberte si kurz vaření podle svých chutí. V naší škole vaření jich najdete přes 170!
Dárce Chefparade s.r.o.
Délka 3,5 hodiny
Čas Volitelný
Datum Volitelné
Region Hlavní město Praha
Město Praha
K dispozici 5x
Hodnota 1 990 Kč

Tento produkt již nelze objednat

Můžete si ale vybrat podobný z kategorie

Můžete získat díky

Chefparade s.r.o.

Popis

Kurzy vaření Chefparade představují kulinářský zážitek plný neodolatelných chutí, uvolněné atmosféry, překvapivých informací a radosti z povedených výtvorů. Za doprovodu vůní z celého světa se stanete na pár hodin šéfkuchaři i umělci a hlavně vrchními ochutnávači.
Kurz vaření si u nás užijí všichni bez rozdílu, malí i velcí, začátečníci i pokročilí. Chcete pozvednout váš kuchařský um na vyšší úroveň? Láká vás objevování nových chutí a experi­mentování v kuchyni? Načerpejte inspiraci na výborné rodinné obědy i večeře od našich zkušených a kreativních kuchařů.
Nakoukněte s námi pod pokličku tradiční evropské kuchyně nebo ovládněte exotické kombinace asijských pokrmů. Naučte se správně zpracovávat ryby a mořské plody, poznávat kvalitu masa a oslaďte si život domácími laskominami.
Kurzy vaření se skvěle hodí jako originální dárek pro vaše blízké. Zpestřete jim narozeniny nezapomenutelným zážitkem ze světa gastronomie plného překvapení. Kurz výroby domácích pralinek může být skvělým tipem na dárek pro kamarádku nebo maminku. Tatínka či dědečka potěší třeba steaky z argentinské svíčkové nebo letní grilování.
Inspirujte se pestrou nabídkou našich kurzů, vyberte si ten, který vás nejvíc okouzlil a vezměte i někoho s sebou. Ve dvou se to nejen lépe táhne, ale i vaří a ochutnává.
Čeká na Vás příjemné prostředí a nezapomenutelný zážitek, na který budete ještě dlouho s radostí vzpomínat. Kurzy vaření Vás provede náš tým 20 zkušených předních šéfkuchařů. Nezáleží na tom, jestli jste začátečník nebo pokročilý kuchtík. V naší škole vaření si vybere každý. Buďte i vy jedním z více jak 100 000 s­pokojených účastníků kurzů vaření.

Srdcerváčský voucher generovaný systémem a odesílaný na e-mail má v tomto případě jen informační charakter! Ori­ginální voucher Vám zašleme poštou nebo je k vyzvednutí u nás v sídle Nadačního fondu

Voucher je pro 1 osobu a platí do 12. 1. 2019.

Doplňující údaje o bezpečnosti: Dbát pokynů a rad poskytovatele

O poskytovateli zážitku/dárku

Přijďte se naučit svá oblíbená jídla do školy vaření Chefparade. Za 10 let jsme vybudovali největší školu vaření v ČR se dvěma kuchyňskými studii v Praze.  Pokud si nejste jisti, jaký kurz navštívit jako první, můžete zkusit naše osvědčené nejoblíbenější kurzy, kterými jsou Kurz vaření české kuchyně, exotické Thajské kuchyně, kurz přípravy sushi nebo kurzy přípravy masa, na kterém si pochutnáte na luxusním steaku.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: https://www.chefparade.cz/

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!