Kniha LEPŠÍ PAMĚT snadno a rychle s podpisem Marka Sýkory

Kniha, která vám změní život. Obsahuje 21 technik pro lepší paměť. „Tvoje paměť, tvoje budoucnost“
Dárce Marek Sýkora
K dispozici 8x
Hodnota 450 Kč

Tento produkt již nelze objednat

Můžete si ale vybrat podobný z kategorie

Můžete získat díky

Marek Sýkora

Popis

Mít lepší paměť neznamená mít větší mozek, ale umět ho lépe používat! Tato kniha Vám ukáže jak s pamětí pracovat a již po prvních pár stránkách pocítíte neuvěřitelné zlepšení vaší paměti. Uvidíte, že pamatování nových informací rozhodně není nuda!

O poskytovateli zážitku/dárku

Marek Sýkora je jedním z nejvýznamnějších paměťových atletů v České republice a je i nejvyhledáva­nějším lektorem kurzů na téma paměť. Vede soukromé kurzy tréninku paměti na Univerzitě Karlově v Praze a Masarykově Univerzitě v Brně. V současnosti přednáší i pro vybrané střední školy o efektivních metodách učení. Marek Sýkora je držitelem rekordu v rychlostní disciplíně pro zapamatování si balíčku hracích karet pro Českou republiku, pamatuje si číslo pí na 1000 desetinných míst a dokáže složit Rubikovu kostku po jejím prohlédnutí i se zavázanýma očima z paměti.
Studiem a tréninkem paměti se začal zabývat roku 2007 a od roku 2012 vede velmi úspěšné a populární přednášky na téma metody efektivního učení. Působí jako odborník a poradce v oboru vzdělávání. Píše články pro servery osobního rozvoje, má za sebou televizní vysílání v České televizi, přednášky na vzdělávacích konferencích, vysokých školách, středních školách, ale přednáší pravidelně i pro veřejnost a firmy.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.pametovaskola.cz

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!