Let v simulátoru L410

Zažijte naplno to, co denně zažívají opravdoví dopravní piloti.
Dárce inAero s.r.o.
Délka 60 minut
Čas Volitelný
Region Hlavní město Praha
Město Praha
Datum Volitelné
K dispozici 3x
Hodnota 3 000 Kč
  • ks

Můžete získat díky

inAero s.r.o.

Popis

Zažijte  naplno to, co denně zažívají opravdoví dopravní piloti. Od příchodu do  letounu, jeho postupného oživení, nahození motorů, pojíždění až po  vzlet a přistání ve vybraných lokalitách. Po celou dobu Vám bude plně  k dispozici zkušený pilot jako Váš instruktor, se kterým můžete  vyzkoušet i nouzové situace nebo nepříznivé počasí. Simulátor jsme  postavili za použití skutečného kokpitu z letounu LET L410, který se  vyrábí v českých Kunovicích. Naprostá většina přístrojového  vybavení a ovládací prvky jsou originální, díky čemu bude Váš zážitek  ještě dokonalejší. Letoun je obklopen gigantickým 230 stupňovým  projekčním plátnem s FullHD projekcí, která Vás vtáhne do děje. Výkonný audiosystém umí rozvibrovat celý kokpit a tu nejreálnější  simulaci připraví nejmodernější výpočetní technika. Díky  nejmodernějšímu softwaru a špičkové projekční technice  Vás přeneseme na libovolné letiště světa. Necháme  Vás zažít krizové situace a naučíme Vás základy pilotáže. Získáte tak unikátní zážitky z pohledu pilota, na které  při Vašich dalších cestách letadlem budete.

Před samotným letem Vás čeká 15 minut zaškolení ovládání letounu, které se nepočítá do zakoupeného času. Během dalších 60 minut budete v rámci jedné lokality  pilovat pojíždění, vzlety a přistání na blízkých letištích, bude  dostatek času i na vyhlídkový let.

Let na simulátoru si rezervujte předem na https://inaero-s-r-o.reservio.com/.

Voucher, který si vytisknete při objednávce na https://www.srdcervaci.cz/, není vstupenkou na simulátor.
Originální voucher Vám zašleme na Vaši e-mailovou adresu.
Voucher je pro jednu osobu a jeho platnost je do 21. 12. 2020.

Více informací na https://l410simulator.cz/.

  • Doporučit e-mailem
  • Vytisknout
 

O poskytovateli zážitku/dárku

Rozhodli jsme se vytvořit tento unikátní letecký simulátor, kde můžete prožít let v kůži pilota. Abychom dosáhli co nejrealističtějšího zážitku, postavili jsme trenažér z dílů skutečného letadla. Vybrali jsme letoun vyráběný v české republice, který létá po celém světě v extrémních podmínkách i na ta nejsložitější letiště. Koupili jsme kokpit těsně před sešrotováním, dopravili jej do Prahy, vše rozebrali, zrepasovali a znovu složili. Můžete si tak vyzkoušet veškeré ovládání a práci s přístroji v reálném prostředí.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: https://l410simulator.cz/

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!