Luxusní květinový náhrdelník

Srdcerváči doporučují

Krásná, neokoukaná ruční práce.
Dárce Lenka Lašková
K dispozici 1x
Hodnota 4 000 Kč

Tento produkt již nelze objednat

Můžete si ale vybrat podobný z kategorie

Můžete získat díky

Lenka Lašková

Popis

Luxusní náhrdelník, zhotoven časově náročnou technikou, háčkované dutinky s korálky, navléká se korálek po korálku na přízi dle vzoru. Celková délka návleku je 8 – 10 metrů, dle požadované délky náhrdelníku. Následně se opět, korálek po korálku (velikost 10/0 kvalitní česká Preciosa), háčkuje dutinka. Náhrdelník tedy vzniká desítky hodin. S tímto šperkem upoutáte pozornost, budete vždy originální a při správném zacházení je to náhrdelník na celý život – je velmi pevný a odolný, snese namočení i lak na vlasy, či parfém. Není vhodné jej odkládat v koupelně, nebo na podobných neustále vlhkých místech.
Délka: 40 cm – klasické zapínání z bižuterního kovu + 5 cm prodlužující řetízek.

O poskytovateli zážitku/dárku

Je mi 32, v 15ti letech jsem měla autonehodu, po které jsem na invalidním vozíku. Vystudovala jsem Obchodní školu v Janských Lázních a následně bakalářské studium, obor Sociální práce na FPU v Plzni.
Věnuji se canisterapii se svou devítiletou asistenční fenkou retrievera Belou a malou grifonkou Miou. Docházíme sedmým rokem, jednou týdně, do domova pro seniory.
Ve volném čase se věnuji výcviku, pomáhám bratrovi v obchodě, kde se věnuji IT, grafice, webovým prezentacím apod., závislačím na PC hrách. Před deseti lety mě uchvátily korálky, ruční práce miluji od malička, ale korálkování je moje srdeční záležitost.
Díky tomu se podílím na mnoha charitativních akcích ve prospěch týraných zvířat, prostřednictvím mých vyrobených šperků a doplňků.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://ukoralku.cz/ https://www.facebook.com/ukarlku

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!