Mega bublifuk

Sada na foukání obřích bublin
Dárce Bubble Factory, s.r.o.
K dispozici 0x
Hodnota 259 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Můžete získat díky

Bubble Factory, s.r.o.

Popis

Mega bublifuk je nová sada na tvoření mega bublin! Sada obsahuje vše, co potřebujete na foukání obřích bublin. V balení naleznete talířek, plastový kroužek na tvoření bublin a 1 litr dokonalé bublifukové kapaliny Megabublina. Megabublina je samozřejmě bezpečná, nezávadná a nedělá skvrny na oblečení, ani podlaze. Bublifuk splňuje evropskou normu pro bezpečnost hraček. Megabublina je inteligentní hračka pro děti i pro dospělé. Doporučujeme také jako vhodnou a oblíbenou zábavu na zahradní párty, rodinnou oslavu, nebo dětský den, kdy si s bublifukem vyhrají všichni bez ohledu na věk.

Bublifuk je určený všem, kteří milují bubliny, ale klasický malý bublifuk už jim nestačí!

Kapalinu nalijte na talířek – neřeďte! Namočte kroužek do bublifuku a zábava může začít. Bublifuk je určen pro holky, kluky i dospělé od 3 do 99 let.

Bublifuková kapalina je náš výrobek. Je vyrobena v EU, nedělá skvrny, skvěle funguje a splňuje všechny potřebné normy.

O poskytovateli zážitku/dárku

Megabublina je značka bublifuku, kterou jsme uvedli na trh v roce 2011. Bublifuk je určený pro všechny milovníky bublin, kteří chtějí sami jednoduše vytvářet obrovské bubliny. Bublifuk na obří bubliny Megabublina vznikl ve spolupráci s bublinářem Matějem Kodešem, který ho nyní doporučuje a je také jeho tváří.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.bubbleshow.cz

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!