Mega bublifuk

Sada na foukání obřích bublin
Dárce Bubble Factory, s.r.o.
K dispozici 1x
Hodnota 259 Kč
  • ks

Tuto položku můžete získat díky podpoře Bubble Factory, s.r.o.
  • Doporučit e-mailem
  • Vytisknout
 

Popis

Mega bublifuk je nová sada na tvoření mega bublin! Sada obsahuje vše, co potřebujete na foukání obřích bublin. V balení naleznete talířek, plastový kroužek na tvoření bublin a 1 litr dokonalé bublifukové kapaliny Megabublina. Megabublina je samozřejmě bezpečná, nezávadná a nedělá skvrny na oblečení, ani podlaze. Bublifuk splňuje evropskou normu pro bezpečnost hraček. Megabublina je inteligentní hračka pro děti i pro dospělé. Doporučujeme také jako vhodnou a oblíbenou zábavu na zahradní párty, rodinnou oslavu, nebo dětský den, kdy si s bublifukem vyhrají všichni bez ohledu na věk.

Bublifuk je určený všem, kteří milují bubliny, ale klasický malý bublifuk už jim nestačí!

Kapalinu nalijte na talířek – neřeďte! Namočte kroužek do bublifuku a zábava může začít. Bublifuk je určen pro holky, kluky i dospělé od 3 do 99 let.

Bublifuková kapalina je náš výrobek. Je vyrobena v EU, nedělá skvrny, skvěle funguje a splňuje všechny potřebné normy.

O poskytovateli zážitku/dárku

Megabublina je značka bublifuku, kterou jsme uvedli na trh v roce 2011. Bublifuk je určený pro všechny milovníky bublin, kteří chtějí sami jednoduše vytvářet obrovské bubliny. Bublifuk na obří bubliny Megabublina vznikl ve spolupráci s bublinářem Matějem Kodešem, který ho nyní doporučuje a je také jeho tváří.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.bubbleshow.cz

Sledujte nás na sociálních sítích!