Muzeum iluzí

Vhodné pro rodiny s dětmi

Illusion Art Museum Prague - ZÁŽITEK Z NEOČEKÁVANÉHO
Dárce IAMPrague s.r.o.
Čas Volitelný
Datum Volitelné
Region Hlavní město Praha
Město Praha
K dispozici 87x
Hodnota 200 Kč
  • ks

Můžete získat díky

IAMPrague s.r.o.

Popis

Muzeum iluzí v Praze (IAM Prague) je první muzeum v České republice zaměřené na iluze a trick art, výhodně umístěné přímo naproti věhlasnému Orloji na Staroměstském náměstí.
IAM Prague exponáty přináší historické techniky vytváření uměleckých iluzí do časů selfie a sociálních médií 21. století s příchutí místního tradičního stylu a pobízí návštěvníky k doteku a interakci se všemi vystavenými exponáty.

První patro v Muzeu iluzí v Praze je věnováno iluznímu umění a druhé patro hostí měnící se sérii speciálních výstav, které jsou věnované místním moderním umělcům. V současné době se nachází ve druhém patře nová výstava History Board – 100 let Československa. Zároveň s oslavou stého výročí vzniku Československa se Vám představí šest českých a šest slovenských street umělců, z nichž každý nabízí svůj vlastní podnětný a inspirující pohled na hlavu státu.

Hrajte si s interaktivními exponáty, udělejte si nezapomenutelné vzpomínky, odhalte, jak perspektiva může otevřít nové světy a vyfoťte fotky, které Vaše rodina a přátelé budou milovat.
IAM Prague nabízí 3 nabitá patra v historické budově z 15. století na Staroměstském náměstí se senzačním výhledem na orloj a jím obklopující náměstí, a také na vlastní nádvoří se sochou z 18. století.

POUZE PRO SRDCERVÁČE 1 VSTUPENKA 200,– Kč
Vstupenky jsou k vyzvednutí u nás v nadaci nebo Vám je zašleme poštou.Vstupenka je pro jednu osobu a platnost je do 31. 12. 2018.
Vozíčkářům pomohou se zdoláním několika schodů pracovníci muzea. Toaleta pro vozíčkáře je umístěna v přízemí.
Otevírací doba: Po – Ne 10.00 – 20.00

Podmínky účasti: Slušné chování a vystupování
Doplňující údaje o bezpečnosti: Dbát pokynů a rad poskytovatele.

  • Doporučit e-mailem
  • Vytisknout
 

O poskytovateli zážitku/dárku

Illusion Art Museum Prague

Oficiální internetové stránky poskytovatele: https://iamprague.eu/cs/

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!