Muzeum rekordů a kuriozit Pelhřimov (pro jednotlivce)

Vhodné pro rodiny s dětmi

Stovky největších, nejmenších, nejdelších a nejtěžších exponátů. Dvě vnitřní expozice a zahrada s obřími předměty.
Dárce Agentura Dobrý den Pelhřimov
Čas Volitelný
Datum Volitelné
Region Kraj Vysočina
Město Pelhřimov
K dispozici 10x
Hodnota 150 Kč
  • ks

Můžete získat díky

Agentura Dobrý den Pelhřimov

Popis

Pokud jste silní jako obr Pejrák, můžete v historické věži Muzea vyzkoušet své štěstí při hodu 164 kilogramovou hrací kostkou a na unikátní model Pražského hradu slepený ze špejlí zamířit legendárním tankem T34. Občerstvení u nás podáváme z obřího porcelánového šálku nebo největšího keramického korbele v Čechách. Svůj čaj si zamícháte dvoumetrovou dřevěnou lžičkou a ohřejete se v zimní bundě se čtyřmetrovým rozpětím rukávů. Rekordní diktát si s pelhřimovskými školáky napsal zpěvák Tomáš Klus, dvoumetrovou tužkou maluje nejrychlejší karikaturista světa a pro nejmenší návštěvníky máme připraveného největšího kačera!
Základ expozice Zlaté české ručičky tvoří více než 90 předmětů zhotovených ze zápalek a zápalkových hlaviček. Na sirkovou kytaru si zahrál virtuos Štěpán Rak, korintskou vázu vyrobenou z 51124 hlaviček obdivoval světoznámý fotograf Jan Saudek a společnost jim dělá i mexická tanečnice či kovboj na koni. Funkční mramorové housličky reprezentovaly Českou republiku na světové výstavě EXPO v Šanghaji, čtyřmetrový plyšový medvídek Kuky přicestoval z Mezinárodního filmového festivalu, miniaturní zlatá klícka z Brna a štípaná dřevěná holubička se narodila v Pelhřimově.
Na rozlehlé zahradě uvidíte dvoumetrový trychtýř, kterým sbíráme vodu ze všech koutů planety Země, obří konvičku na čaj a mega příbor, se kterým sníte i mamuta!
Voucher, který si vytisknete při úspěšném objednání zážitku, je zároveň platnou vstupenkou do muzea.
Voucher je pro jednu osobu a platí do 31. 12. 2019
Otevírací doba: denně 9.00 – 17.00 hodin
Vhodné pro vozíčkáře: expozice Zlaté české ručičky – ano (dostupná nákladním výtahem), věž Muzea rekordů – ne
Podmínky účasti: otevřeno za každého počasí, pejskům vstup povolen, kočárek vám rádi pohlídáme v expozici Zlaté české ručičky

Podmínky účasti: Otevřeno za každého počasí, pejskům vstup povolen, kočárek vám rádi pohlídáme v expozici Zlaté české ručičky.
Doplňující údaje o bezpečnosti: Dbát pokynů a rad poskytovatele

  • Doporučit e-mailem
  • Vytisknout
 

O poskytovateli zážitku/dárku

Provozovatelem pelhřimovského Muzea rekordů je Agentura Dobrý den, která zároveň spravuje Českou databanku rekordů a vydává Českou knihu rekordů. Bližší údaje o evidenci vašeho rekordu a zápisu do knihy najdete na www.dobryden.cz. Na této adrese si též můžete Českou knihu rekordů objednat.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: https://www.muzeumrekorduakuriozit.cz

Zařazen v kategoriích


Sledujte nás na sociálních sítích!