Na chvilku popelářem

Co Vám uteklo

Oblečte si popelářské oblečení, svezte se na stupačce a zkuste si to s popelnicí. Přijďte si splnit svůj dětský sen !
Dárce SAKO Brno, a.s.
Délka 1 hod
Čas 17:00
Datum 12.5.2015
Region Jihomoravský kraj
Město Brno
Hodnota 290 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře SAKO Brno, a.s.

Popis

Hodinová prohlídka v prostorách provozovny divize Svoz společnosti SAKO. Dozvíte se, jak to tady funguje, uvidíte zázemí pro auta, garáže, čerpací stanice i dílny. To ale není všechno! Zapůjčí Vám popelářské oblečení, v němž budete moci usednout do popelářského vozu i se svézt na stupačce. Zkusíte si, jak vám to půjde s popelnicí a naučíte se ten pravý „grif“ pro její vysypání. To jinde nezažijete. Fotografování a filmování je vítáno.
Dodatečné informace: pro osoby na vozíku je vhodná část „prohlídka zázemí“. Je vhodné pro rodiny s dětmi od 6 let. Pro vstup je povinná vhodná obuv s rovnou podrážkou bez vyšších podpatků či klínů, odpovídající náročnému provozu areálu SAKO. Návštěva integrovaného centra pro nakládání s odpady není vhodná pro osoby se zdravotním postižením, sníženou mobilitou, pro osoby s dýchacími či psychickými problémy, těhotné ženy a kojící matky. Účastníci jsou povinni před vstupem stvrdit svým podpisem souhlas se Všeobecnými podmínkami exkurze (soubor ke stažení níže). Seznamte se prosím s obsahem dokumentu, souhlas s ním je podmínkou pro pořízení zážitku!

O poskytovateli zážitku/dárku

SAKO Brno, a.s. je společnost, která poskytuje komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství pro města, obce, obchodní společnosti, živnostníky a občany.
Zajištuje pro město Brno veškeré činnosti spojené s provozem systému sběru a svozu komunálního a separovaného odpadu.
Disponuje moderním vozovým parkem, třídící linkou a špičkovým technologickým zařízením na energetické využívání odpadu. V jedné z nejmodernějších spaloven v Evropě přeměňuje jinak nevyužitelný odpad na tepelnou a elektrickou energii pro Brno.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.sako.cz

Sledujte nás na sociálních sítích!