Na handbiku s Černými koni

Co Vám uteklo

Jízda na handbiku (speciálním kole na ruční pohon) se zkušeným průvodcem z týmu Černí koně.
Dárce Černí koně - Tomáš Pouch
Délka cca 60 min
Čas volitelný viz.níže
Datum volitelné viz.níže
Region Středočeský kraj
Město Nové Jirny a okolí
Hodnota 1 600 Kč

Bohužel je už tato položka nedostupná.

Tuto položku můžete získat díky podpoře Černí koně - Tomáš Pouch

Popis

Vyzkoušejte si jízdu na speciálním kole na ruční pohon. Je určeno pro lidi, kteří nemohou k jízdě na kole používat nohou. Jedinečná příležitost poznat jízdu na kole z jiného pohledu.
Můžete si vybrat ze tří variant:
S větrem o závod na silničním handbike pro ty, co upřednostňují rychlost, co mají rádi asfaltové silnice a chtějí si vyzkoušet sport, který je součástí letních paralympijských her.
Jízda po lese, v blátě i jehličí, byla do nedávna pro vozíčkáře nedosažitelná. Ale to nyní již neplatí. Na ručním kole do terénu to jde. Nyní máte jedinečnou možnost si vyzkoušet jízdu v přírodě na speciálním kole.
Parťák na závod, zážitek, kdy si budete moci vyzkoušet stát se doprovodem závodníka. Poznejte zázemí závodů, neopakovatelnou atmosféru a udělejte dobrý skutek. Je krásný pocit pomoci někomu dosáhnout jeho cíle, sdílet nadšení, radost a spolupracovat na překonání překážek.
Jeden voucher platí pro 2 osoby. Přesný termín a čas jsou volitelné po dohodě s konkrétními účastníky. Zážitek lze uskutečnit v Praze a blízkém okolí po předchozí domluvě s poskytovatelem.

O poskytovateli zážitku/dárku

Černí koně vznikli v roce 2008 a k dnešnímu dni jsou již nedílnou součástí cyklistiky handicapovaných. Za tímto úspěchem stojí tvrdá práce, vytrvalost, odvaha a vize, postavená na hodnotách propojení, porozumění a touze pomoci. Organizace propojuje handicapované se „zdravými“ při sportu i v běžném životě.

Oficiální internetové stránky poskytovatele: http://www.cernikone.cz/

Sledujte nás na sociálních sítích!